Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Myśliborzu

Gmina Myślibórz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00366266
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00366266/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-24 13:12
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9500ace5-31f2-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5971611631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaChodniki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00366266 z dnia 2023-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Myśliborzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślibórz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 957476051

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ue.umig@mysliborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mysliborz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mysliborz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Myśliborzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9500ace5-31f2-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00366266

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00003166/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.30 Budowa misteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Myśliborzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane ze środków Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w ramach działania 3.1.: Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T oś priorytetowa III : Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00339621

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.34.2023.GH

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane w ramach zadania pn. „Budowa miasteczka rowerowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Myśliborzu”
2. Zakres zamówienia obejmuje m. in.:
• Wymiana nawierzchni placu i dojść wraz z wykonaniem nowej podbudowy i odwodnienia, modernizację schodów terenowych wraz z pochylnią oraz montaż elementów małej architektury.
• Nawierzchnia placu:
-kostka brukowa betonowa „behaton” szara, gr. 8 cm, (wg rys. nr 2),
- podsypka cementowo-piaskowa gr. 5 cm,
- mieszanka kruszywa niezwiązanego C90/3, 0/31,5 mm, stabilizowana mechanicznie 20 cm,
- ulepszone podłoże z gruntu niewysadzinowego naturalnego CBR≥25% gr. 47 cm,

• Nawierzchnia placu (miasteczko rowerowe):
- kostka brukowa betonowa „behaton” szara, gr. 8 cm, (bezfazowa),
- podsypka cementowo-piaskowa gr. 5 cm,
-mieszanka kruszywa niezwiązanego C90/3, 0/31,5 mm, stabilizowana mechanicznie 20 cm,
- ulepszone podłoże z gruntu niewysadzinowego naturalnego CBR≥25% gr. 47 cm,
• Nawierzchnia schodów i dojść:
- kostka brukowa betonowa „prostokątna”, szara, gr. 6 cm,
- podsypka cementowo-piaskowa gr. 5 cm,
- mieszanka kruszywa łamanego niezwiązanego C90/3, 0/31,5 mm, stabilizowana mechanicznie 15 cm
- warstwa z piasku średniego gr. 20 cm.
• Nawierzchnia pochylni i utwardzeń pod ławki:
- kostka brukowa betonowa „prostokątna”, grafitowa, gr. 6 cm,
- podsypka cementowo-piaskowa gr. 5 cm,
- mieszanka kruszywa łamanego niezwiązanego C90/3, 0/31,5 mm, stabilizowana mechanicznie 15 cm,
- warstwa z piasku średniego gr. 15 cm.
• Miasteczko rowerowe należy wymalować zgodnie ze wzorem wybranym przez Inwestora oraz parametrami podanymi przez producenta. Kolorystykę należy wykonać zgodnie ze specyfikacją producenta. Wymiary zewnętrzne miasteczka 18,36x31,32 m.
• Malowanie wykonać farbą poliuretanową dwuskładnikową chemoutwardzalną. Przed przystąpieniem do prac malarskich należy dokładnie oczyścić powierzchnię z kostki brukowej betonowej. Oznakowanie pionowe miasteczka rowerowego mobilne o wysokości 160 cm
i ilości 43 szt.
• W obszarze inwestycji przewidziany jest do wycięcia żywotnik wielopienny zaznaczony na mapie zagospodarowania terenu.
• Na placu budowy należy w sposób maksymalny chronić istniejące zadrzewienie poprzez zabezpieczenie polegające na obłożeniu drzew deskami do wysokości ok. 2,5 m. Prace ziemne w pobliżu drzew i krzewów wykonywać ręcznie tak aby nie naruszyć istniejącej bryły korzeniowej. Za szkody wynikłe w trakcie realizacji robót w zakresie istniejącej zieleni odpowiada Wykonawca Robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

34953300-5 - Chodniki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

Uzasadnienie prawne unieważnienia:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp
2023-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane