Mieszkania socjalne dla uchodźców wojennych z Ukrainy

GMINA OKSA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00366451
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00366451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-24 13:51
Lokalizacja
Oksa, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62893b52-2221-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6562214821
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ZDZISŁAW GRZEGOLECGórno, PL · lot 0
535 237,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00366451 z dnia 2023-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Mieszkania socjalne dla uchodźców wojennych z Ukrainy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OKSA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010435

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Włoszczowska 22

1.5.2.) Miejscowość: Oksa

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-363

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 38 08 048

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@oksa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.oksa.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminaoksa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Mieszkania socjalne dla uchodźców wojennych z Ukrainy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62893b52-2221-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00366451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043270/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Mieszkania socjalne dla uchodźców wojennych z Ukrainy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 - 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00307628

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.Rb.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 506332,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest
Przedmiotem projektu jest modernizacja pomieszczeń zlokalizowanych na parterze wolnostojącego budynku po byłej szkole w miejscowości Nowe Kanice, wybudowanego w technologii tradycyjnej, przykrytego stropodachem. Wszystkie przegrody zewnętrzne budynku zostały zmodernizowane termicznie.
Po przeprowadzonym remoncie powstaną na parterze 4 mieszkania (3 jednoizbowe oraz 1 dwuizbowe) dla uchodźców z Ukrainy oraz pomieszczenie gospodarcze i pralnio-suszarnia. Dodatkowo istniejące pomieszczenie WC z którego korzystają osoby mieszkające na kondygnacji 2 budynku, zostanie przeniesione do pomieszczenia dostępnego bezpośrednio z klatki schodowej i tym samym lokale na kondygnacji 2 zostają rozdzielone od lokali na kondygnacji 1. Dzięki temu każda z kondygnacji będzie miała osobne wejścia.

Powierzchnia budynku objęta projektem wynosi 231,71m2.

2. Opis wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia szczegółowo został określony w dokumentacji technicznej stanowiące załącznik do SWZ składającej się ze Studium Wykonalności Inwestycji i przedmiarów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 535237,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 542100,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 535237,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane-GRZEGOLEC Zdzisław Grzegolec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657-218-09-57

7.3.3) Ulica: Targowa 185

7.3.4) Miejscowość: Górno

7.3.5) Kod pocztowy: 26-008

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 535237,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane