Wykonanie dokumentacji projektowych obejmujących remonty z termomodernizacją wielorodzinnych budynków mieszkalnych stanowiących własność Gminy Wrocław” Zamówienie podzielone na 6 części.
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00091377
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00091377/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-05 19:20
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35ca65c1-51d8-4bf6-9e31-00ee24e091e5
- Identyfikator
- 8982123598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
6 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00091377 z dnia 2025-02-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowych obejmujących remonty z termomodernizacją wielorodzinnych budynków mieszkalnych stanowiących własność Gminy Wrocław” Zamówienie podzielone na 6 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kzz.tl@wm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowych obejmujących remonty z termomodernizacją wielorodzinnych budynków mieszkalnych stanowiących własność Gminy Wrocław” Zamówienie podzielone na 6 części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35ca65c1-51d8-4bf6-9e31-00ee24e091e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091377
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00598438
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/41/2024/G
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 717000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.2.1. Zadanie nr 1 pn.”: Wykonanie dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 43 we Wrocławiu.Zadanie nr 1 obejmuje wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej, na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 43; działka nr ewid. 12/10; AR_28; obręb Plac Grunwaldzki- ID działki: 026401_1.0005.AR_28.12/10 zwanej dalej „Dokumentacją”, sporządzonej na podstawie wytycznych do opracowania Dokumentacji, stanowiących załącznik nr 2 do umowy, w szczególności w zakresie: termomodernizacji obejmującej remont elewacji frontowej, remont z dociepleniem elewacji podwórzowej, wykonanie izolacji ścian piwnic wraz z odcięciem dopływu wilgoci, remontem części piwnicznej wraz z wymianą okienek piwnicznych, remontem klatki schodowej, dociepleniem połaci dachowych lub stropu poddasza oraz realizacją zapisów decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nr 936/2020 (szczególnie w zakresie wentylacji lokali mieszkalnych) - szczegółowy zakres wg wskazań wytycznych projektowo-kosztorysowych. Umowa obejmuje także przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji, uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu wraz z uzyskaniem zgody administracji architektoniczno-budowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych - (Etap I) oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych objętych Dokumentacją - (Etap II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 179000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.2.2. Zadanie 2: Wykonanie dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 47 we Wrocławiu.Zadanie nr 2 obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 47; działka nr ewid. 10; AR_28; obręb Plac Grunwaldzki – ID działki: 026401_1.0005.AR_28.10, zwanej dalej „Dokumentacją”, sporządzonej na podstawie wytycznych do opracowania Dokumentacji, stanowiących załącznik nr 2 do umowy, w szczególności w zakresie: termomodernizacji obejmującej remont elewacji frontowej, remont z dociepleniem elewacji podwórzowej, wykonanie izolacji ścian piwnic wraz z odcięciem dopływu wilgoci, remontem części piwnicznej wraz z wymianą okienek piwnicznych, remontem klatki schodowej, dociepleniem połaci dachowych lub stropu poddasza - szczegółowy zakres wg wskazań wytycznych projektowo-kosztorysowych. Umowa obejmuje także przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji, uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu wraz z uzyskaniem zgody administracji architektoniczno-budowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych - (Etap I) oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych objętych Dokumentacją - (Etap II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 179000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.2.3. Zadanie 3: Wykonanie dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 59 we Wrocławiu.Zadanie nr 3 obejmujące wykonanie dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego wraz z terenem przyległym położone-go przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 59; działka nr ewid. 100/7; AR_15; obręb Plac Grunwaldzki- ID działki: 026401_1.0005.AR_15.100/7, zwanej dalej „Dokumentacją”, sporządzonej na podstawie wytycznych do opracowania Dokumentacji, stanowiących załącznik nr 2 do umowy, w szczególności w zakresie termomodernizacji obejmującej remont elewacji frontowej, remont z dociepleniem elewacji podwórzowej wraz z naprawą uszkodzeń murów, wykonanie izolacji ścian piwnic wraz z odcięciem dopływu wilgoci, remontem części piwnicznej wraz z wymianą okienek piwnicznych, remontem klatki schodowej, dociepleniem połaci dachowych lub stropu poddasza oraz uwzgledniającej realizację zapisów decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nr 2350/16. Umowa obejmuje także przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji, uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu wraz z uzyskaniem zgody administracji architektoniczno-budowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych - (Etap I) oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych objętych Dokumentacją - (Etap II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 179000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.2.4. Zadanie 4: Wykonanie dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 61 we Wrocławiu.Zadanie nr 4 obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego wraz z terenem przyległym położone-go przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 61; działka nr ewid 100/6; AR_15; obręb Plac Grunwaldzki- ID działki: 026401_1.0005.AR_15.100/6 , zwanej dalej „Dokumentacją”, sporządzonej na podstawie wytycznych do opracowania Dokumentacji, stanowiących załącznik nr 2 do umowy, w szczególności w zakresie termomodernizacji obejmującej remont elewacji frontowej, remont z dociepleniem elewacji podwórzowej wraz z naprawą uszkodzeń murów, wykonanie izolacji ścian piwnic wraz z odcięciem dopływu wilgoci, remontem części piwnicznej wraz z wymianą okienek piwnicznych, remontem klatki schodowej, dociepleniem połaci dachowych lub stropu poddasza oraz uwzgledniającej realizację zapisów decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nr 2570/21. Umowa obejmuje także przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji, uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu wraz z uzyskaniem zgody administracji architektoniczno-budowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych - (Etap I) oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych objętych Dokumentacją - (Etap II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 179000 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.2.5. Zadanie 5: Wykonanie dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 69 we Wrocławiu.Zadanie nr 5 obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego wraz z terenem przyległym położone-go przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 69; działka nr ewid 123/1; AR_16; obręb Plac Grunwaldzki- ID działki: 026401_1.0005.AR_16.123/1), zwanej dalej „Dokumentacją”, sporządzonej na podstawie wytycznych do opracowania Dokumentacji, stanowiących załącznik nr 2 do umowy, w szczególności w zakresie termomodernizacji obejmującej remont elewacji frontowej, remont z dociepleniem elewacji podwórzowej wraz z naprawą uszkodzeń murów, wykonanie izolacji ścian piwnic wraz z odcięciem dopływu wilgoci, remontem części piwnicznej wraz z wymianą okienek piwnicznych, remontem klatki schodowej, dociepleniem połaci dachowych lub stropu poddasza. Umowa obejmuje także przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji, uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu wraz z uzyskaniem zgody administracji architektoniczno-budowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych - (Etap I) oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych objętych Dokumentacją - (Etap II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 179000 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.2.6. Zadanie 6: Wykonanie dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 73 we Wrocławiu.Zadanie nr 6 obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej na remont z termomodernizacją wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Mikołaja Sępa Szarzyńskiego 73; działka nr ewid 121/9; AR_16; obręb Plac Grunwaldzki- ID działki: 026401_1.0005.AR_16.121/9, zwanej dalej „Dokumentacją”, sporządzonej na podstawie wytycznych do opracowania Dokumentacji, stanowiących załącznik nr 2 do umowy, w szczególności w zakresie termomodernizacji obejmującej remont elewacji frontowej, remont z dociepleniem elewacji podwórzowej wraz z naprawą uszkodzeń murów, wykonanie izolacji ścian piwnic wraz z odcięciem dopływu wilgoci, remontem części piwnicznej wraz z wymianą okienek piwnicznych, remontem klatki schodowej, dociepleniem połaci dachowych lub stropu poddasza oraz umożliwiającej realizację zapisów decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nr 1599/2022r. Umowa obejmuje także przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji, uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu wraz z uzyskaniem zgody administracji architektoniczno-budowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych - (Etap I) oraz
pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych objętych Dokumentacją - (Etap II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
4.5.5.) Wartość części: 179000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109347 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163590 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109346 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artea Pracownia Architektoniczna Robert Wizor
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6311056891
7.3.3) Ulica: ul. Kownackiej 2
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-113
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109347 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92250,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163590 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92250 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artea Pracownia Architektoniczna Robert Wizor
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6311056891
7.3.3) Ulica: ul. Kownackiej 2
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-113
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92250 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104427 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163590 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104427 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artea Pracownia Architektoniczna Robert Wizor
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6311056891
7.3.3) Ulica: ul. Kownackiej 2
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-113
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104427 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97170 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163590 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97170 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artea Pracownia Architektoniczna Robert Wizor
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6311056891
7.3.3) Ulica: ul. Kownackiej 2
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-113
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97170 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89790 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163590 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89790 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artea Pracownia Architektoniczna Robert Wizor
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6311056891
7.3.3) Ulica: ul. Kownackiej 2
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-113
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89790 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83640 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 163590 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83640 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Artea Pracownia Architektoniczna Robert Wizor
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6311056891
7.3.3) Ulica: ul. Kownackiej 2
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-113
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83640 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |