Dostawa środków do utrzymania higieny, ochrony indywidualnej oraz dezynfekcyjnych dla 21 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego SP ZOZ w Busku-Zdroju
21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ w Busku-Zdroju
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00366760
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-24 14:55
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6551665170
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszczące i polerująceToaletowe produkty z papieruProdukty z tworzyw sztucznychMydłoAutomatyczne dozowniki mydłaŚrodki do czyszczenia toaletArtykuły cateringowe jednorazoweŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjneŚrodki rozpuszczające tłuszczeDetergenty do zmywarekOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOdzież ochronna i zabezpieczająca
Wykonawcy
9 przyznanych
PAWEŁ PINKOWSKIWierzbno, PL
98 949,57 PLNMERIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
27 176,85 PLNMERIDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
12 673,68 PLNMIXTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzezawa, PL
59 772,63 PLNMIXTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzezawa, PL
20 665,72 PLNMIXTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzezawa, PL
20 665,72 PLNMIXTUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzezawa, PL
52 374,08 PLNTOMASZ PODESEKBusko-Zdrój, PL
34 233,84 PLNTOMASZ PODESEKBusko-Zdrój, PL
25 278,62 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.