„Zagospodarowanie skweru pod cele turystyczno- rekreacyjne – II postępowanie”

GMINA KŁOCZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00366784
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00366784/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-24 15:02
Lokalizacja
Kłoczew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20c39c32-2237-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5060026477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneMateriały chodnikoweRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00366784 z dnia 2023-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie skweru pod cele turystyczno- rekreacyjne – II postępowanie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOCZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582240

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Długa 67

1.5.2.) Miejscowość: Kłoczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-550

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kloczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kloczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20c39c32-2237-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zagospodarowanie skweru pod cele turystyczno- rekreacyjne – II postępowanie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20c39c32-2237-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00366784

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „ Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00308481

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie skweru pod cele turystyczno- rekreacyjne” – II postępowanie, obejmuje zagospodarowanie istniejącego skweru/ terenu publicznego zlokalizowanego na działce nr ew. 1100 w centrum miejscowości Kłoczew. Zakres robót obejmuje:
1) powiększenie terenu skweru,
2) budowę nowego ogrodzenia,
3) wykonanie nowych nawierzchni (ciągów komunikacyjnych),
4) wykonanie nowej instalacji oświetlenia skweru,
5) montaż nowego wyposażenia/ małej architektury: ławek, stojaków rowerowych,
6) wykonanie nowych nasadzeń roślin.

2 Dokumentacja pn.: „Remont skweru na części działki o numerze ew. 1100 w miejscowości Kłoczew” oraz przedmiar stanowi opracowanie projektowe dotyczące wyposażenia
i zagospodarowania omawianego terenu – Załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113100-6 - Materiały chodnikowe

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

do terminu składania ofert wpłynęły 2 oferta której cena
przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia tj. kwotę 170 000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2023-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane