Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ogrodzona
Gmina Łęki Szlacheckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00367674
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00367674/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-25 11:06
- Lokalizacja
- Łęki Szlacheckie, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f933673f-1fd3-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7711154273
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00367674 z dnia 2023-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ogrodzona
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęki Szlacheckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łęki Szlahceckie 13D
1.5.2.) Miejscowość: Łęki Szlacheckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-352
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 787-53-25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lekiszlacheckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lekiszlacheckie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f933673f-1fd3-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ogrodzona2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f933673f-1fd3-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00367674
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00016644/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ogrodzona
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00300762
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Przebudowa drogi wewnętrzna w miejscowości Ogrodzona na nr dz. 580, 581, 582 569, 588, 589 obręb Ogrodzona i 135 obręb Ogrodzona i 578, 586 obręb Ogrodzona gmina Łęki Szlacheckie.
Parametry charakterystyczne przebudowywanego obiektu:
• Kategoria drogi - wewnętrzna
• Szerokość drogi - 3,5m – od km 0+000 do km 0+ 632
- 3,0m od km 0+632 do km 0+990
• Pobocze - 0,5 m
• Długość odc. dr. w opracowaniu - 0+990 m
• Przekrój drogi - drogowy
• Spadek jezdni - daszkowy 2% (za zgodą inspektora dopuszcza się jednostronny 2%)
Zestawienie powierzchni:
• Nawierzchnia jezdni - 3295 [m2]
• Nawierzchnia poboczy - 830,00 [m2]
Przedmiot zamówienia o którym mowa w ust. 1, został szczegółowo opisany w SWZ oraz dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ, zawierającej :
Przedmiar robót
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
Projekt budowlany.
2. Przedmiot zamówienia o którym mowa w ust. 1, został szczegółowo opisany w SWZ oraz dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ, zawierającej w zakresie drogi:
• Przedmiar robót
• Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
• Projekt budowlany.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 425802,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 425802,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 425802,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dromost Sp. Jawna J. Łaska, M.Łaska, M.Łaska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7721000583
7.3.3) Ulica: Lipie 12b
7.3.4) Miejscowość: Radomsko
7.3.5) Kod pocztowy: 97-500
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 425802,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-10-24| 2023-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |