Dowóz dzieci do szkół i placówek wychowawczych
Miasto Będzin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00367815
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-25 11:39
- Lokalizacja
- Będzin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6252430128
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Wykonawcy
5 przyznanych
ARKADIUSZ BARANOWSKIRogoźnik, PL
120 790 PLNBODO PERCZAKSosnowiec
92 980 PLNBODO PERCZAKSosnowiec
185 628 PLNFIRMA USŁUGOWO HANDLOWA MAKNO NATALIA OLSZEWSKA KONRAD OLSZEWSKICzeladź, PL
64 728 PLNFIRMA USŁUGOWO HANDLOWA MAKNO NATALIA OLSZEWSKA KONRAD OLSZEWSKICzeladź, PL
64 728 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.