Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Gryfice, na urządzeniach pozostających we władaniu ENEA Oświetlenie Sp. z o.o. oraz Gminy Gryfice

Gmina Gryfice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00091502
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00091502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-06 08:04
Lokalizacja
Gryfice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5444882c-3fac-43a4-8080-ab01b98f6d13
Identyfikator
8571821013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

Wykonawcy

1 przyznane

ENEA OŚWIETLENIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 0
543 656,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00091502 z dnia 2025-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Gryfice, na urządzeniach pozostających we władaniu ENEA Oświetlenie Sp. z o.o. oraz Gminy Gryfice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 37

1.5.2.) Miejscowość: Gryfice

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gryfice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminagryfice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Gryfice, na urządzeniach pozostających we władaniu ENEA Oświetlenie Sp. z o.o. oraz Gminy Gryfice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5444882c-3fac-43a4-8080-ab01b98f6d13

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019490/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Konserwacja oswietlenia ulicznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601931

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Gryfice, na urządzeniach pozostających we władaniu ENEA Oświetlenie Sp. z o.o.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPG.271.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Gryfice, na urządzeniach pozostających we władaniu ENEA Oświetlenie Sp. z o.o. oraz Gminy Gryfice

4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENEA Oświetlenie Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8521962912

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 543656,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi