Budowa placu rekreacyjno-sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Myszyńcu
Gmina Myszyniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00368103
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00368103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-25 12:42
- Lokalizacja
- Myszyniec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c95b904-2c69-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7582153537
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00368103 z dnia 2023-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu rekreacyjno-sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Myszyńcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myszyniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 60
1.5.2.) Miejscowość: Myszyniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: (29) 77 21 141
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@myszyniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://myszyniec.nowoczesnagmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c95b904-2c69-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu rekreacyjno-sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Myszyńcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c95b904-2c69-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00368103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062026/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa placu rekreacyjno-sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Myszyńcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00328817
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.9.2023.GP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na budowie placu rekreacyjno-sportowego przy
Publicznej Szkole Podstawowej w Myszyńcu przy ul. Dzieci Polskich 1 na działce oznaczonej numerem ewidencyjnym
717/63 w ramach zadania pn. Budowa placu rekreacyjno-sportowego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Myszyńcu.
Zaprojektowano następujące urządzenia rekreacyjne oraz sprawnościowe: ścieżka zdrowia, zestaw rekreacyjny, drabinka,
pomost, stoły do tenisa stołowego, gry podwórkowe, tablica do rysowania kredą oraz ścianka wspinaczkowa. Dodatkowo
zlokalizowane będą ławki oraz kosz do segregacji. Na terenie placu zaprojektowano zastosowanie nawierzchni bezpiecznej
EPDM, SBR oraz nawierzchnię betonową pod gry podwórkowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta: firmy ROMA Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Mariusz Bartkowicz, ul. Juliusza Słowackiego 1b, 07-415 Olszewo-Borki z ceną 649.440,00 zł. Cena ta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 322.000,00 zł. Zamawiający nie zwiększa kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 649440,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 649440,00 PLN
| 2023-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |