Roboty budowlane na terenie Kaskady Soły - etap V: Remont rurociągów fi 1000 odprowadzających wodę z pompowni P3 Bis w m. Pietrzykowice
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00368189
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00368189/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-25 13:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-759caa4b-2a22-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie kanałów upustowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00368189 z dnia 2023-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane na terenie Kaskady Soły - etap V: Remont rurociągów fi 1000 odprowadzających wodę z pompowni P3 Bis w m. Pietrzykowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krakow@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r17179,Roboty-budowlane-na-terenie-Kaskady-Soly-etap-V-Remont-rurociagow-fi-1000-odprow.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane na terenie Kaskady Soły - etap V: Remont rurociągów fi 1000 odprowadzających wodę z pompowni P3 Bis w m. Pietrzykowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-759caa4b-2a22-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00368189
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00324567
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2710.102.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont rurociągów fi 1000 odprowadzających wodę z pompowni P3 Bisw m. Pietrzykowice, gm. Łodygowice. Obecnie w pompowni jest 6 zespołów pompowych pracujących na dwóch rurociągach wykonanych z rur polietylenowych HDPE.
Remont obejmuje wymianę uszkodzonych fragmentów rurociągów, w rejonie pompowni oraz skrzyni zrzutowej, zlokalizowanej w czaszy zbiornika Tresna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45247112-8 - Roboty budowlane w zakresie kanałów upustowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:Zamawiający zamieszczając na stronie internetowej prowadzonego postepowania informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 525 000 zł brutto, zrealizował obowiązek wynikający z art. 222 ust. 4 Pzp.
W ustalonym przez Zamawiającego terminie tj. do dnia 14.08.2023 do godziny 11:00, zostały złożone dwie oferty. Ceny złożonych ofert wyniosły kolejno: 905 117,57 zł brutto oraz 964 434,85 zł brutto. Zaoferowane ceny przewyższają zatem kwotę jaka Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia budżetu zamówienia i zrównania zadeklarowanej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
W związku z tym, iż w przedmiotowym postępowaniu zostały złożone dwie oferty a każda z nich przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, zasadne jest unieważnienie postępowania bez konieczności dalszego badania i oceny ofert.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Ceny ofert złożonych w postępowaniu przewyższają jego budżet a Zamawiający nie ma obowiązku zwiększenia środków przeznaczonych na sfinansowanie zamówienia. Ustawodawca co prawda dopuszcza możliwość zwiększenia kwoty na realizację zamówienia, jednak decyzję o zwiększeniu tej kwoty Zamawiający podejmuje odnosząc się do konkretnych warunkach zaistniałych w danym postępowaniu i w granicach możliwości finansowych.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 zgodnie z wykładnią językową wskazanego przepisu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 905117,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 964434,85 PLN
| 2023-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |