Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Józefów nad Wisłą
Gmina Józefów nad Wisłą
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00368222
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00368222/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-25 13:07
- Lokalizacja
- Józefów nad Wisłą, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80b3d807-e406-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7171801294
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00368222 z dnia 2023-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Józefów nad Wisłą
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów nad Wisłą
1.3.) Oddział zamawiającego: Józefów nad Wisłą
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Opolska 33F
1.5.2.) Miejscowość: Józefów nad Wisłą
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-340
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminajozefow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajozefow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajozefow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Józefów nad Wisłą2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80b3d807-e406-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00368222
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025626/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej w m. Józefów nad Wisła ul. Parkowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00201445
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.271.5.2023.KP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przebudowa drogi gminnej nr 128000L(ul. Parkowa dług. ok. 250m), której zakres obejmuje:
przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej
budowa i przebudowa chodników
przebudowa skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych
regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych
oznakowanie pionowe i poziome
2) Przebudowa drogi gminnej nr 128013L(ul. Partyzantów dług. ok. 157m), której zakres obejmuje:
przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej
budowa i przebudowa chodników
przebudowa skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych
regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych
oznakowanie pionowe i poziome
3) Przebudowa drogi nr 128008L(ul. Nadwiślańska dług. ok. 270m), której zakres obejmuje:
przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej
budowa i przebudowa chodników
przebudowa i remont skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych
regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych
oznakowanie pionowe i poziome
4) Przebudowa drogi gminnej nr 128011L (ul. Plażowa dług. ok. 110m), której zakres obejmuje:
przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej
budowa i przebudowa chodników
przebudowa skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych
regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych
oznakowanie pionowe i poziome
przebudowa konstrukcji oporowych skarp
przebudowa nawierzchni betonowej z zastosowaniem kostki brukowej
wykonanie wzmocnień murów oporowych skarp
wykonanie instalacji oświetleniowej drogi
„Wykonawca robót działając w oparciu o art.31a ust.2 ustawy o ochronie zabytków i ochronie nad zabytkami /Dz.U z 2022 r poz.840 tj/ zobowiązany jest do ubiegania o wydanie odrębnej decyzji LWKZ, w której ustalony zostanie zakres i rodzaj niezbędnych badań archeologicznych”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.| 2023-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |