Przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277-302+310 str. L

Gmina Wielka Nieszawka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00368819
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00368819/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-25 18:07
Lokalizacja
Wielka Nieszawka, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-596bff4c-ebf8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8792593680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00368819 z dnia 2023-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277-302+310 str. L

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielka Nieszawka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Toruńska 12

1.5.2.) Miejscowość: Wielka Nieszawka

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-165

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielkanieszawka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielkanieszawka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-596bff4c-ebf8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277-302+310 str. L

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-596bff4c-ebf8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00368819

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045880/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277 - 302+310

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00203990

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.2.22.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 25410,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277-302+310 str. L
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Korytowanie pod konstrukcję chodnika.
2) Wbudowanie warstwy odcinającej z piasku.
3) Wbudowanie podbudowy zasadniczej.
4) Ułożenie nawierzchni chodnika.
5) Profilowanie poboczy.
6) Uporządkowanie terenu po wykonanych pracach.
7) Obsługę geodezyjną.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa opracowana przez firmę Usługi Drogowe sp. z o.o., ul. Wiejska 89, 87-800 Włocławek.
4. Przedmiot zamówienia należy zrealizować z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
5. Roboty należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną, dokumentacją projektową oraz specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 1, art. 260 ust. 2 ustawy Pzp, zamawiający informuje, że unieważnił postępowanie.
Uzasadnienie: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu ani żadnej oferty.
2023-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane