Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Pcim wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa
Gmina Pcim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00091619
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00091619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-06 08:44
- Lokalizacja
- Pcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b09f66f5-01f9-4ddd-b9d8-3cf06c30a413
- Identyfikator
- 6811355131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00091619 z dnia 2025-02-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Pcim wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pcim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555401
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Pcim
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-432
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 122748050
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@pcim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcim.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminapcim1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Pcim wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b09f66f5-01f9-4ddd-b9d8-3cf06c30a413
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00080431/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Pcim wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC) Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa Fundusz Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) Numer naboru FERC.02.02-CS.01-001/23 Tytuł projektu Cyberbezpieczna Gmina Pcim2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00663575
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiI.271.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia IT, w tym sprzętu i oprogramowania, świadczenia usług, jak też udzielenie licencji, jeśli jest mowa o oprogramowaniu składającego się z:
1) 1 x System zabezpieczania danych obejmującego 1 sztukę serwera fizycznego NAS
2) 1 x System redundancji danych w chmurze
3) 27 x Zarządzalne urządzenie sieciowe w zakres którego wchodzi: 20x switch typ 1, 4 x switch typ 2 oraz 3x access point
4) 1x Serwer fizyczny
5) 1x Macierze dyskowe
6) 2 x na Serwerowe systemy operacyjne i oprogramowanie bezpieczeństwa – 2 rodzaje, w tym w co do 2 rodzaju, zapewnić należy również 40 sztuk licencji dostępowych do tego systemu operacyjnego, gdzie oferowane licencje muszą udostępnić możliwość korzystania z zasobów serwisów 40 użytkownikom
7) 2 x zasilanie awaryjne z podziałem, że 1 x agregat awaryjny oraz 1 x UPS
8) 1 x licencja na System monitorowania serwerów, urządzeń sieciowych, przepływu w sieci, 150 szt. ze wsparciem
9) 1 x System zarządzania zgłoszeniami błędów
10) 1 x DLP – System zapobiegający wyciekom danych, monitorujący operacje na kluczowych plikach w skład którego wchodzi 90 sztuk licencji do systemu
11) 1x licencja na Oprogramowanie wspierające kontrolę dla 40 użytkowników
12) 1 x licencja na System zarządzania dostępem do sieci 150 szt. na poziomie użytkownik-urządzenie
13) 1 x oprogramowanie antywirusowe z XDR na 2 lata jako pakiet obejmujący 80 licencji na dane oprogramowanie w tym dla 5 serwerów
Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w SWZ wraz z załącznikami
4.5.3.) Główny kod CPV: 48821000-9 - Serwery sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31120000-3 - Generatory
48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
48822000-6 - Serwery komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 719574,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 719574,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 719574,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Defend.IT Sp. z o.o. Dominik Tomczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182192275
7.3.3) Ulica: 3 Maja 6
7.3.4) Miejscowość: Mościska
7.3.5) Kod pocztowy: 05-080
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
GALAXY SYSTEMY INFORMATYCZNE Spółka z o.o.ul. Fabryczna 13/1, 65-410 Zielona Góra
Zdolność techniczna lub zawodowa, jedna dostawa zarządzalnych urządzeń
GALAXY SYSTEMY INFORMATYCZNE Spółka z o.o. sieciowych (minimum 20
sztuk), serwera fizycznego, serwerowych systemów operacyjnych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 719574,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2025-02-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |