Świadczenie usługi w zakresie eksploatacji systemów cieplnych od źródła ciepła łącznie z grzejnikami w bud., w kompl. wojsk. admin. przez KPW Gdynia znajduj. się na terenie SOI GDYNIA WITOMINO

Komenda Portu Wojennego Gdynia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00091621
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00091621/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-06 08:44
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a85b422-3ab8-4ce7-90ac-794a71260b88
Identyfikator
5860104552
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obsługa instalacji grzewczych

Wykonawcy

1 przyznane

INFRATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAChełmno, PL · lot 0
465 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00091621 z dnia 2025-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi w zakresie eksploatacji systemów cieplnych od źródła ciepła łącznie z grzejnikami w bud., w kompl. wojsk. admin. przez KPW Gdynia znajduj. się na terenie SOI GDYNIA WITOMINO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Portu Wojennego Gdynia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190232852

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rondo Bitwy pod Oliwą 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-103

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kpw.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kpwgdynia.wp.mil.pl/pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi w zakresie eksploatacji systemów cieplnych od źródła ciepła łącznie z grzejnikami w bud., w kompl. wojsk. admin. przez KPW Gdynia znajduj. się na terenie SOI GDYNIA WITOMINO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a85b422-3ab8-4ce7-90ac-794a71260b88

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091621

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

F:Zam. prow. postęp. w tryb. PN nr 72/KPW/INFR/2024 r. Postęp. wszcz. z wyprzedz., w tracie – odwołanie na wyb. oferty najkorz. Na rozpr. KIO dopuściło dow. z opinii biegł.-odrocz. rozpr. do „niewiadomego” terminu. Zam. nie może zawrzeć um. na pierw. okres, nie może zost. system. bez obsługi. Trwa sezon grzewczy, zam. ma obow. dostarcz. ciepła użytk.(c.o. i wody) , zmuszony w tryb. natychmiast. zlecić usł.. W 2024r. zam. skorzyst. z WR (um. do 30.01. 2025),
13.01.2025r. zam. otrzymał zarz. Prezesa KIO o term. dla biegł. na opinię do 07.02.2025 r. – postęp. odwoł.nie zakończy się do 30.01 br , niezbędne -zawarcie kolejnej um. Koniecz. uruch. nowej proc. na min. 2 m-ce z możliw. skróc., nie można zach. termin. dla inn. tryb. Pzp. Optym. zlec. usł. Wyk. ekspl. ten. syst. P: Art. 305 Pzp WR - gdy okol. z art. 214 ust. 1 pkt 5 tj. ze wzgl. na wyj. syt. nie wynik. z przycz. leż. po str. Zam. nie mógł przew. -wymag. natychm.. wyk. zam., a nie można zach. term. określ. dla inn. tryb.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/KPW/INFR/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usługi w zakresie eksploatacji systemów cieplnych od źródła ciepła łącznie z grzejnikami w budynkach, w kompleksach wojskowych administr. przez Komendę Portu Wojennego Gdynia znajdujących się na terenie SOI GDYNIA WITOMINO - Gdynia ul. Strażacka 2-8 kotłownia w budynku nr 10. Przedmiot oraz zakres zamówienia określa
załącznik nr 2 oraz 3 do Zaproszenia

4.5.3.) Główny kod CPV: 50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFRATECH Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8751469121

7.3.4) Miejscowość: Chełmno

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-31 do 2025-03-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

dot. sekcji 8.3) - Zamawiający zastrzega możliwość wcześniejszego zakończenia umowy, w przypadku zakończenia postępowania nr 72/KPW/INFR/2024 (po rozstrzygnięciu postępowania odwoławczego)
2025-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi