Termomodernizacja budynku Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach przy ul. Szymanowskiego 2

GMINA ŻARY O STATUSIE MIEJSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00369040
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00369040/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-28 08:33
Lokalizacja
Żary, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a32b78b-158c-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9282077626
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneIzolowanie dachuKładzenie dachów bitumicznychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie płytekIzolacja cieplnaRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00369040 z dnia 2023-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach
przy ul. Szymanowskiego 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻARY O STATUSIE MIEJSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770540

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Rynek 1-5

1.5.2.) Miejscowość: Żary

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-200

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 684708396

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.peciuch@um.zary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zary.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1a32b78b-158c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach
przy ul. Szymanowskiego 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a32b78b-158c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00369040

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Termomodernizacja budynku Miejskiego Przedszkola nr 7 w Żarach przy ul. Szymanowskiego 2” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00303461

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1108215,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest termomodernizacja budynku Miejskiego Przedszkola nr 7 obejmująca swoim zakresem:
1) Docieplenie ścian zewnętrznych,
2) Wymianę okien,
3) Wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej,
4) Wymianę opraw oświetleniowych zewnętrznych,
5) Demontaż i ponowny montaż instalacji kamer i alarmu,
6) Wykonanie tynków zewnętrznych,
7) Demontaż i montaż balustrad schodowych,
8) Rozbiórka schodów zewnętrznych i opaski,
9) Wymianę wewnętrznych rur spustowych,
10) Wymianę istniejącej instalacji odgromowej,
11) Wykonanie posadzki i okładziny schodów,
12) Wykonanie remontu drenażu opaskowego,
13) Wykonanie izolacji ścian fundamentowych,
14) Wykonanie izolacji termicznej części piwnicznej i ścian fundamentowych,
15) Wymiana pokrycia dachu z papy,
16) Wymiana obróbek blacharskich oraz parapetów,
17) Wykonanie izolacji cieplnej stropodachu,
18) Wymianę włazu dachowego,
19) Wywiezienie i utylizacja gruzu i innych materiałów z rozbiórki,
20) Wykonanie systemu monitorowania i zarządzania energią,
21) Wymiana opraw wewnętrznych rastrowych, natynkowych,
22) Wykonanie tablicy informacyjnej zgodnie z załącznikiem nr 2 do umowy.
2. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określają:
1) Dokumentacja projektowa inwestycji pn.: „Termomodernizacja budynku Miejskiego Przedszkola nr 7 z przebudową”, opracowana przez PRACOWNIĘ PROJEKTOWĄ PROJEKT-BUD Andrzej Wesoły z siedzibą 68 – 200 Żary, ul. Podchorążych 39, na którą składają się następujące opracowania:
a) projekt budowlany,
b) projekt techniczny,
c) przedmiar robót,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dla zadania pn.: „Termomodernizacja budynku Miejskiego Przedszkola nr 7 z przebudową”
Wszystkie wymienione powyżej opracowania i dokumenty należy rozpatrywać łącznie. W razie stwierdzenia jakiejkolwiek rozbieżności ostateczną decyzję należy podjąć jednocześnie w porozumieniu z Zamawiającym i właściwym inspektorem nadzoru inwestorskiego.
Załączone przedmiary robót służą jedynie celom informacyjnym/poglądowym. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją projektową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431000-7 - Kładzenie płytek

45321000-3 - Izolacja cieplna

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W ramach prowadzonego postępowania wpłynęła jedna oferta złożona przez konsorcjum: GK Investbud Sp.zo.o., ul. Zjednoczenia 102/5a, 65-120 Zielona Góra (Lider konsorcjum) oraz GK Investbud Gerard Nogajczyk, ul. Batorego 61C/1, 65-735 Zielona Góra (konsorcjant) . Cena ryczałtowa brutto złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1578090,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1578090,00 PLN

2023-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane