Jednorazowa dostawa materiałów budowlanych dla jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu.

2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00369223
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-08-28 09:33
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8951897962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne materiały budowlaneFarby, lakiery i mastyksyPędzle malarskieRozpuszczalnikiKlejeSubstancje uszczelniająceRóżne narzędzia ręczneŚruby i wkrętyWapnoGipsGwoździeStalCementNarzędzia, zamki, klucze, zawiasy, mocowania, łańcuchy i sprężynyOkna, drzwi i podobne elementy

Wykonawcy

7 przyznanych

METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL
379 401,72 PLN
JOANNA DOBROWOLSKAKędzierzyn-Koźle, PL
49 667,4 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL
379 401,72 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL
379 401,72 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL
379 401,72 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL
379 401,72 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL
379 401,72 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.