Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Mieście Jarosław TEN-T. poprzez wyznaczenie, wyniesienie i doposażenie przejść dla pieszych

GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00369332
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00369332/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-28 10:07
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-35911c10-1cb3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7922031550
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oznakowanie drogoweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie znaków drogowychInstalowanie sygnalizacji drogowejInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00369332 z dnia 2023-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Mieście Jarosław TEN-T. poprzez wyznaczenie, wyniesienie i doposażenie przejść dla pieszych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@um.jaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastojaroslaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Mieście Jarosław TEN-T. poprzez wyznaczenie, wyniesienie i doposażenie przejść dla pieszych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35911c10-1cb3-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00369332

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00128236/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Wyniesione przejście dla pieszych TEN - T

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Priorytet III Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego. Działanie 3.1. Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00296112

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.29.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Mieście Jarosław TEN-T. poprzez wyznaczenie, wyniesienie i doposażenie przejść dla pieszych oraz doposażenie szkół podstawowych w narzędzia edukacyjne z zakresu ruchu drogowego. Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Priorytet III Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego. Działanie 3.1. Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T w Jarosławiu w formule „zaprojektuj i buduj”

4.5.3.) Główny kod CPV: 34922100-7 - Oznakowanie drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
2023-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane