Bieżąca całodobowa obsługa, konserwacja oraz pogotowie techniczne dla nieruchomości położonych w Poznaniu stanowiących zasób Poznańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00369382
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-28 10:25
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781225831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi w zakresie napraw i konserwacjiUsługi naprawcze i konserwacyjneUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych
Wykonawcy
7 przyznanych
ADAM OPIEKULSKIPoznań, PL
120 174,4 PLNRAFAŁ BEGIERKoziegłowy, PL
114 871,4 PLNFirma Usługowo- Budowlana RAFEX Rafał BegierKoziegłowy, PL
114 871,4 PLNRAFAŁ BEGIERKoziegłowy, PL
103 723,5 PLNRAFAŁ BEGIERKoziegłowy, PL
104 923,5 PLNRAFAŁ BEGIERKoziegłowy, PL
118 271,4 PLNRAFAŁ BEGIERKoziegłowy, PL
37 751,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.