Remont kenelu dla psów w budynku B3 Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 49.

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00091774
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00091774/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-06 09:19
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04ac5f67-1b65-4372-a2c0-5bf5a0c5afeb
Identyfikator
8960005354
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK SYRYJCZYKOława, PL · lot 0
58 684,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00091774 z dnia 2025-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kenelu dla psów w budynku B3 Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 49.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001867

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cypriana Kamila Norwida 25

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-375

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorota.szymanska@upwr.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.upwr.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,184224,f3344ce356f3eeb58774a0858c0b88a7.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kenelu dla psów w budynku B3 Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 49.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04ac5f67-1b65-4372-a2c0-5bf5a0c5afeb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091774

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00214916/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont kenelu dla psów w budynku B3 Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653076

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A0CZZ000.240.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Remont kenelu dla psów w budynku B3 Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 49”.
Zamówienie należy wykonać zgodnie z:
SWZ, Specyfikacją techniczną warunków wykonania i odbioru robót budowlanych, dalej: STWiORB, Opisem przedmiotu zamówienia, dalej OPZ - będącym uzupełnieniem STWiORB, Tabelą zbiorczego zestawienia kosztów, Przedmiarami robót, które mają charakter pomocniczy.
Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu najpóźniej w dniu podpisania umowy dokument potwierdzający ubezpieczenie Wykonawcy od odpowiedzialności cywilnej (OC) kontraktowej oraz deliktowej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem robót budowlanych i innych prac objętych przedmiotem Umowy, na kwotę ubezpieczenia nie niższą niż 100% ceny ofertowej brutto za wypadek niezależnie od ilości wypadków.
Roboty budowlane będą realizowane na czynnym obiekcie Uczelni w trakcie trwania roku akademickiego.
Termin wykonania zamówienia: do 15 tygodni od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem terminów pośrednich:
- przekazanie terenu budowy w terminie do 1 tygodnia od dnia zawarcia umowy,
- realizacja robót budowlanych do 11 tygodni od daty przekazania placu budowy, potwierdzona złożeniem pisemnego wniosku zgłoszenia o gotowości do odbioru robót,
- rozpoczęcie czynności odbiorowych w terminie do 1 tygodnia od daty skutecznego złożenia wniosku o dokonanie odbioru końcowego,
- zakończenie czynności odbiorowych w terminie do 2 tygodni od daty ich rozpoczęcia
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia, na okres co najmniej 36 miesięcy. Długość gwarancji stanowi jedno z kryterium oceny ofert i może ulec wydłużeniu na warunkach określonych w Rozdziale 17 SWZ.
Okres gwarancji i rękojmi liczony jest od daty odbioru końcowego bez wad.
Wykonawca wyraża zgodę, aby przeglądy okresowe, serwis, konserwacja urządzeń objętych przedmiotem zamówienia wykonywane były przez podmioty wybrane przez Zamawiającego, co pozostaje bez wpływu na prawa Zamawiającego wynikające z gwarancji udzielonej na podstawie umowy.
Warunki płatności:
Termin zapłaty 30 dni od otrzymania prawidłowo wystawionej faktury.
Szczegółowy opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia (w tym m.in. warunki wykonywania robót, warunki płatności, warunki dot. odbiorów, podwykonawców) został określony w SWZ, STWiORB oraz w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58684,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112223,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58684,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ins-Bud Jacek Syryjczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9121004177

7.3.3) Ulica: 11 Listopada 9/10

7.3.4) Miejscowość: Oława

7.3.5) Kod pocztowy: 55-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58684,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji określono w tygodniach - 15 tygodni od dania podpisania umowy tj. 03.02.2025 do 19.05.2025
2025-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane