Dostawa maszyn rolniczych do ZSET w Rakowicach Wielkich
Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00369863
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-28 12:30
- Lokalizacja
- Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6161410172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny rolniczeUrządzenia załadowczeMaszyny natryskujące używane w rolnictwie lub ogrodnictwieSamowyładowcze przyczepy do celów rolniczychBrony, spulchniarki, kultywatory, brony chwastowniki lub glebogryzarkiRozsiewacze nawozówSiewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzaniaPługi lub brony talerzowe
Wykonawcy
7 przyznanych
'OSADKOWSKI - CEBULSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLegnica, PL
31 488 PLN'OSADKOWSKI - CEBULSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLegnica, PL
31 488 PLN4SEASONSTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZduny, PL
78 474 PLN'OSADKOWSKI - CEBULSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLegnica, PL
34 440 PLN'OSADKOWSKI - CEBULSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLegnica, PL
34 440 PLN'OSADKOWSKI - CEBULSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLegnica, PL
7626 PLN'OSADKOWSKI - CEBULSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLegnica, PL
36 531 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.