Przebudowa drogi wewnętrznej wraz z robotami towarzyszącymi w miejscowości Komorowo przy ul. Cegielnianej 54.
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00369867
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00369867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-28 12:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5cd1afc-1029-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweDrogowe materiały konstrukcyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00369867 z dnia 2023-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej wraz z robotami towarzyszącymi
w miejscowości Komorowo przy ul. Cegielnianej 54.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.ol@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amw.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej wraz z robotami towarzyszącymiw miejscowości Komorowo przy ul. Cegielnianej 54.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5cd1afc-1029-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00369867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00522498/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.66 Przebudowa drogi wewnętrznej wraz z robotami towarzyszącymi Komorowo ul. Cegielniana 54 - OR Olsztyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00269882
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-OO.2616.226.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej wraz z robotami towarzyszącymi w miejscowości Komorowo przy ul. Cegielnianej 54.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach:
1) Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia;
2) Załącznik nr 7 - Przedmiar robót;
3) Załącznik nr 8 - Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
4) Załącznik nr 9 - Dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Uzasadnienie faktyczne:
w postępowaniu wpłynęły 3 oferty. Oferty złożone przez Wykonawców: PPHU PANEK Daniel Panek (cena oferty: 199 999,00 zł) oraz Zakład Robót Budowlano-Drogowych DROGBUD Andrzej Pecura (cena oferty: 319 876,88 zł) zostały odrzucone, natomiast cena pozostałej oferty, Wykonawcy DREW-KOS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (cena oferty: 357 089,75 zł), przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (203 534,25 zł).
| 2023-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |