Remont wiaduktu w ciągu DP 1106S nad linią kolejową nr 64 w miejscowości Starzyny
Powiat Zawierciański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00369929
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00369929/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-28 12:50
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1cc524f-2d0e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6492296830
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00369929 z dnia 2023-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wiaduktu w ciągu DP 1106S nad linią kolejową nr 64 w miejscowości Starzyny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zawierciański
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zawierciu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 27625525200000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 34
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sod@zawiercie.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zawiercie.powiat.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wiaduktu w ciągu DP 1106S nad linią kolejową nr 64 w miejscowości Starzyny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1cc524f-2d0e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00369929
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050433/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont wiaduktu w ciągu DP 1106 S nad linią kolejową nr 64 w miejscowosci Starzyny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331202
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SRZP261-0032/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 137235,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu wiaduktu w ciągu DP 1106 S nad linią kolejową nr 64 w miejscowości Starzyny. Roboty budowlane obejmują w szczególności:
1) sporządzenie projektu budowlano-wykonawczego,
2) zgłoszenie robót budowlanych do właściwego organu,
3) opracowanie, uzyskanie zatwierdzenia oraz wdrożenia czasowej organizacji ruchu na okres prowadzonych robót,
4) mechaniczne rozkucie uszkodzonego żelbetu,
5) wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki,
6) naprawę uszkodzonych miejsc konstrukcji żelbetowych,
7) wykonanie warstwy ochronnej -torkretu, na powierzchniach podpór pośrednich,
8) roboty przygotowawcze i towarzyszące, w tym koszty opracowania projektu wykonawczego, zajęcia terenu kolejowego, wyłączenie sieci, uzgodnień z PKP itp.,
9) podwyższenie balustrady do wysokości 1,3 m,
10) wykonanie instalacji uszynienia wraz z opracowaniem i uzgodnieniem dokumentacji projektowej.
Zakres oraz rodzaj robót budowlanych został określony w przedmiarze robót (załącznik nr 9 do SWZ) oraz opisie stanu obiektu (załącznik nr 10 do SWZ).
Przed przystąpieniem do robót budowlanych Wykonawca będzie zobowiązany do przedstawienia Zamawiającemu i uzyskania akceptacji projekt budowlano-wykonawczego przedmiotowego obiektu.
Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na roboty budowlane stanowiące przedmiot zamówienia (w tym materiały) na okres nie krótszy niż 12 i nie dłuższy niż 36 miesięcy.
W okresie realizacji inwestycji, tj. od dnia zawarcia przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego do dnia odbioru końcowego robót, Wykonawca będzie zobowiązany do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia, na sumę gwarancyjną nie niższą niż 200 000,00 zł.
We flocie pojazdów samochodowych użytkowanych przy wykonywaniu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie zapewnić udział pojazdów samochodowych elektrycznych lub napędzanych gazem ziemnym w liczbie wynikającej z ustawy z dnia 11 stycznia 2018r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (nie dotyczy pojazdów służących do mechanicznego usuwania zanieczyszczeń z pasa drogowego).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podst. art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, jaką Zamawiajacy przeznaczył na sfinansowanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 864173,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1177269,90 PLN
| 2023-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |