„Budowa nowego odcinka drogi powiatowej Nr 1864R Grudna- gr. wojew.- Kunowa- Pusta Wola- Przysieki w miejscowości Przysieki”.
Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00369939
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00369939/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-28 12:53
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7d515c0f-2605-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6851955877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00369939 z dnia 2023-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa nowego odcinka drogi powiatowej Nr 1864R Grudna- gr. wojew.- Kunowa- Pusta Wola- Przysieki w miejscowości Przysieki”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jaśle
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370446723
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 4435140
1.5.8.) Numer faksu: 134462868
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdjaslo@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.powiat.jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzdjaslo.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa nowego odcinka drogi powiatowej Nr 1864R Grudna- gr. wojew.- Kunowa- Pusta Wola- Przysieki w miejscowości Przysieki”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d515c0f-2605-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00369939
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031432/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 "Budowa nowego odcinka drogi powiatowej Nr 1864R Grudna- gr.wojew.- Kunowa - Pusta Wola- Przysieki w miejscowości Przysieki ".
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00314318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: T.2e.261.1.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Roboty budowlane obejmują budowę nowego odcinka drogi powiatowej nr 1864R Grudna – Gr. Wojew. – Kunowa – Pusta Wola – Przysieki w m. Przysieki o długości 374, 00m, o szerokości 6,00 m wraz z poszerzeniami. Droga została zaprojektowana dla kategorii ruch KR 3 i będzie drogą klasy Z. Roboty obejmować będą wykonanie następującej konstrukcji nawierzchni:
• 4 cm – warstwa ścieralna z AC 11 S
• 5 cm – warstwa wiążąca z AC 16 W
• 7 cm – warstwa podbudowy z AC 22 P
• 20 cm – podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywa C90/3
Przed wykonaniem powyższych robót niezbędne jest dokonanie niezbędnych przekładek sieci elektrycznych i telekomunikacyjnych kolidujących z budowanym odcinkiem drogi.
Dokładny zakres robót jaki obejmuje zamówienie określony jest w załączonych przedmiarach branżowych
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Dokumentacja projektowa załącznik nr 1 do niniejszej SWZ i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Powyższe prace muszą być wykonane z zatwierdzonym Projektem Stałej Organizacji Ruchu – załącznik Nr 11
Przedmiar robót udostępniono Wykonawcy w celu zapoznania się z przedmiotem zamówienia i ma charakter jedynie pomocniczy. W trakcie realizacji zamówienia nie będzie stanowić podstawy jakiegokolwiek roszczenia Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 966681,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1133853,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 966681,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851949581
7.3.3) Ulica: ul. Jana Pawła II 30,
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 966681,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2023-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |