Usługa wykonania okresowych przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw aparatury i sprzętu medycznego dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mońkach
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00370245
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-28 14:07
- Lokalizacja
- Mońki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5461193353
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Wykonawcy
9 przyznanych
PIOTR DĄBROWSKILublin, PL
1036,8 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
5292 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
387,72 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
1065,96 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
355,32 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
355,32 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
1056,24 PLNPIOTR DĄBROWSKILublin, PL
970,92 PLNDARIUSZ LUBIATOWSKIMurowaniec, PL
8600 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.