Remont zadaszenia i schodów wejściowych, przebudowy części pomieszczeń apteki oraz kolorystyki budynku przychodni ETAP I – powtórzenie.
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00370270
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00370270/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-28 14:12
- Lokalizacja
- Gryfice, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf0d1d40-10d5-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8571688560
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00370270 z dnia 2023-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zadaszenia i schodów wejściowych, przebudowy części pomieszczeń apteki oraz kolorystyki budynku przychodni ETAP I – powtórzenie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH
1.3.) Oddział zamawiającego: DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310284
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niechorska 27
1.5.2.) Miejscowość: Gryfice
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-300
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 913842127
1.5.8.) Numer faksu: +48 913842127
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@medicam.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.medicam.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/medicam1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zadaszenia i schodów wejściowych, przebudowy części pomieszczeń apteki oraz kolorystyki budynku przychodni ETAP I – powtórzenie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf0d1d40-10d5-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00370270
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00271784
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 37/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 561905,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia.
1. Nazwa zamówienia: „Remont zadaszenia i schodów wejściowych, przebudowy części pomieszczeń apteki oraz kolorystyki budynku przychodni ETAP I – powtórzenie”.
2. Realizację całości zamówienia Zamawiający podzielił na 2 etapy.
Etap I swoim zakresem obejmuje:
1) wykonanie zadaszenia, schodów wejściowych
2) przebudowę części pomieszczeń apteki otwartej (apteka jest nieczynna),
3) częściową wymianę stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej (parter - w pasie wejścia głównego),
4) wykonanie części elewacji - w pasie wejścia głównego,
5) wykonanie hydroizolacji i termoizolacji części podziemnej - w pasie wejścia głównego do budynku i w pozostałej części
elewacji północnej (zakres wg załączonych rysunków).
Niniejsza SWZ dotyczy realizacji etapu I, poszerzonego o wykonanie hydroizolacji i termoizolacji części podziemnej na
elewacji północnej ujętej w etapie II
Istniejąca konstrukcja stalowa zadaszenia schodów przeznaczona jest do rozbiórki.
Zaprojektowana jest nowa konstrukcja stalowa podparta na istniejących schodach żelbetowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres robót budowlanych niezbędnych do wykonania
w ramach niniejszego zamówienia zawiera załączona dokumentacja projektowa: projekt architektoniczno-budowlany, projekt
techniczny, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiar robót, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Wymienione opracowania zostały udostępnione przez Zamawiającego w wersji elektronicznej jako „Dokumentacja
projektowa” – załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 886697,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 994999,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 886697,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CORLUX SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552183960
7.3.3) Ulica: ul. Południowa 15,
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-001
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 886697,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |