„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ostrowiec (działka Nr 118)”

GMINA REPKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00370429
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00370429/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-28 14:55
Lokalizacja
Repki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ea15fc9-220c-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8231559680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00370429 z dnia 2023-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ostrowiec (działka Nr 118)”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REPKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582055

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Repki

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-307

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@repki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://repki.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ea15fc9-220c-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ostrowiec (działka Nr 118)”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ea15fc9-220c-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00370429

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00309023

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: In.G.Km.271.15.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem jest realizacja zadania „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Ostrowiec (działka Nr 118)”w skład którego wchodzi:

- Wytyczenie geodezyjne oraz wykonanie inwentaryzacji 0,300 km
- Profilowanie przy użyciu równiarki wraz z wykonaniem koryta w celu dostosowania niwelety drogi 1186,00 m2
-Wykonanie podbudowy drogi z pospółki żwirowej o gr. 5 cm - 1 186,00 m2
- Wykonanie podbudowy drogi z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o gr. 20 cm-
1 186,00 m2
- Skropienie podbudowy bitumicznej emulsją asfaltową 1186,00 m2
- Warstwa ścieralna grubości 5 cm z mieszanki mineralno asfaltowej AC11S 50/70 KR 1-2- 1 050,00m2
- Formowanie poboczy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm o gr. 10 cm- 450,00

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na to zadanie zamierzał przeznaczyć kwotę 25 000,00 zł brutto. Cena najtańszej oferty wynosiła 206 764,48 zł brutto. Po analizie finansowej Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty na realizacje zamówienia do kwoty złożonych ofert w postępowaniu.
2023-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane