Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Krajenka, na urządzeniach pozostających we władaniu ENEA Oświetlenie sp. z o.o.
GMINA I MIASTO KRAJENKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00091841
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00091841/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-06 09:41
- Lokalizacja
- Krajenka, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88fe963f-0037-474a-a46b-d3561ebdb2c2
- Identyfikator
- 7671596839
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
Wykonawcy
1 przyznane
ENEA OŚWIETLENIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 0
171 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00091841 z dnia 2025-02-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Krajenka, na urządzeniach pozostających we władaniu ENEA Oświetlenie sp. z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO KRAJENKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791365
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 17
1.5.2.) Miejscowość: Krajenka
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-430
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krajenka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krajenka.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Krajenka, na urządzeniach pozostających we władaniu ENEA Oświetlenie sp. z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88fe963f-0037-474a-a46b-d3561ebdb2c2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091841
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679361
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Tryb wynika z konieczności ochrony praw wyłącznych. Zamówienie dotyczy koseerwacji oświetlenia będącego własnością Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Spółka nie wyraża zgody na wykonywanie usług przez inny podmiot.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIG.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi konserwacji oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Krajenka, na urządzeniach pozostających we władaniu ENEA Oświetlenie sp. z o.o., w zakresie obejmującym m.in.
- okresowe wymagane pomiary, ocenę stanu technicznego itp.
- przeglądy i zabiegi planowe,
- naprawy awaryjne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Enea Oświetlenie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 811084325
7.3.3) Ulica: Ku Słońcu
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-02-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |