DOSTAWA WARZYW I OWOCÓW DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KLISINIE I PODLEGŁYCH ZAKŁADÓW RADYNIA, BOBOLUSZKI, DZBAŃCE I BLISZCZYCE - ZNAK SPRAWY 8/2023
Dom Pomocy Społecznej w Klisinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00370669
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-29 07:44
- Lokalizacja
- Lisięcice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7481048649
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ PRZYBYŁEK48-200 Prudnik, PL
36 757,5 PLNTOMASZ PRZYBYŁEK48-200 Prudnik, PL
88 793,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.