Oświetlenie przejść dla pieszych w ramach zadań Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych oświetlenie Bezpieczny pieszy doświetlenie przejść dla pieszych w P-cznie - Budżet Obywatelski
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00370761
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00370761/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-29 08:24
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e311713-2222-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00370761 z dnia 2023-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Oświetlenie przejść dla pieszych w ramach zadań
Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych oświetlenie
Bezpieczny pieszy doświetlenie przejść dla pieszych w P-cznie - Budżet Obywatelski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e311713-2222-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Oświetlenie przejść dla pieszych w ramach zadańPoprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych oświetlenie
Bezpieczny pieszy doświetlenie przejść dla pieszych w P-cznie - Budżet Obywatelski
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e311713-2222-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00370761
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00063936/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Bezpieczny pieszy - doświetlenie przejść dla pieszych w Piasecznie - budżet obywatelski
1.1.32 Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych - oświetlenie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00311292
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr.79/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie projektu i budowa infrastruktury oświetleniowej przejść dla pieszych w gminie Piaseczno w lokalizacjach opisanych w Załączniku nr 1 do programu funkcjonalno- Użytkowego.
Zamówienie obejmuje:
1. Opracowanie dokumentacji budowlano-wykonawczej oraz projektu fotometrycznego budowy oświetlenia przejść dla pieszych,
2. Przygotowanie projektów stałej oraz czasowej organizacji ruchu dla obszarów, gdzie planowane jest doświetlenie przejścia dla pieszych wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych zgód i pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia prac.
3. Wykonanie robót budowlanych w zakresie:
3.1 Budowy kablowych linii ziemnych od istniejącego oświetlenia do projektowanego słupa doświetlającego przejście dla pieszych zrealizowane kablem YAKXS 4x25mm2,
3.1 Posadowienia słupów oświetleniowych dwuwnękowych - aluminiowych anodowanych na fundamentach betonowych dedykowanych dla przejść dla pieszych,
3.1 Montażu opraw oświetleniowych typu LED dedykowanych dla przejść dla pieszych,
3.1 Montażu złączy słupowych we wnękach słupowych oraz bezpieczników w obwodach zasilania poszczególnych opraw oświetleniowych,
3.1 Wykonaniu zasilania planowanych instalacji zgodnie z uzyskanymi warunkami technicznymi zasilania (z istniejącej sieci oświetleniowej),
3.1 Montażu aktywnych najezdniowych punktowych elementów odblaskowych po obu stronach każdego przejścia dla pieszych wraz z zasilaniem, zasilanych kablem YKY 3x4mm2. Niniejsze elementy należy zamontować w linii prostej co 75 cm pomiędzy linią warunkowego zatrzymania P-14 a przejściem dla pieszych P-10.
3.1 Montaż we wnękach słupowych zasilaczy lub baterii podtrzymujących podświetlenie aktywnych najezdniowych punktowych elementów odblaskowych również w ciągu dnia.
3.1 Wykonaniu pomiarów elektrycznych odbiorczych wybudowanych elementów oświetlenia drogowego,
3.1 Odtworzeniu nawierzchni pasa drogowego na całej szerokości i długości wykopów pod kabel i fundamenty słupów.
3.1 Odtworzeniu nawierzchni jezdni po montażu najezdniowych punktowych elementów odblaskowych wraz z ich zasilaniem.
4. zawiadomienie o zakończeniu budowy i uzyskanie przyjęcia wybudowanych obiektów do użytkowania o ile takowe jest wymagane zgodnie z ustawą prawo budowlane
5. zakup wielofunkcyjnego miernika parametrów instalacji elektrycznych Sonel MPI-540-PV lub innego o parametrach równoważnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zawiadamia, że w/w przetarg został unieważniony na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty, tj. Firmy Usługi Budowlane TECHDROG Klaudia Sułat, ul. Szymona Askenazego 7 lokal 11, 03-580 Warszawa, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia publicznego zamierzał przeznaczyć kwotę 361.000,00 zł brutto, a oferta najkorzystniejsza wynosi 799.500,00zł brutto, a Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do oferty najkorzystniejszej.| 2023-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |