Budowa toru pumptrack w Skubiance w ramach zadania pn.: „Zagospodarowanie terenu boiska sportowego w Skubiance”
Miasto i Gmina Serock
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00371088
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00371088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-29 10:06
- Lokalizacja
- Serock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ed8ce77-2c6e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5361739574
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00371088 z dnia 2023-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa toru pumptrack w Skubiance w ramach zadania pn.: „Zagospodarowanie terenu boiska sportowego w Skubiance”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Serock
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015570119
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 21
1.5.2.) Miejscowość: Serock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-140
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.piekarzewski@serock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.serock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://serock.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa toru pumptrack w Skubiance w ramach zadania pn.: „Zagospodarowanie terenu boiska sportowego w Skubiance”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ed8ce77-2c6e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00371088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025858/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu boiska sportowego w Skubiance
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00328607
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRI.271.2.20.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 178891,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu części działki nr ewid. 329/5 obr. 20 zlokalizowanej przy ul Sportowej w miejscowości Skubianka, gm. Serock, poprzez wykonanie toru rowerowego typu pumptrack (tor dla rowerzystów, osób jeżdżących na hulajnogach, rolkach, hoverboardach), zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa firmy QUATRUM-Cezary Jaszczołt, ul. Wysoka 68a/6, 17-300 Siemiatycze stanowiącą załącznik Nr 8 do niniejszych SWZ. Wybudowany tor ma umożliwiać płynną i bezpieczną jazdę po odpowiednio zaprojektowanym i zapętlającym się pasie ścieżki, będzie składał się z cyklicznie rozlokowanych małych wzniesień i zakrętów, pozwalających na pokonanie całej jego długości jedynie przy pomocy naprzemiennego sprężania i rozprężania mięśni nóg i rąk.
2) Szczegółowo przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie toru rowerowego typu pumptrack wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w tym:
a) wyprofilowanego nasypu ziemnego mającego układ toru składającego się z odcinków prostych i zakrętów, tworzących precyzyjnie wyprofilowane, opisane wysokościowo w dokumentacji projektowej muldy – naprzemienne wzniesienia i zagłębienia. Zamawiający dopuszcza możliwość rozważenia zmiany geometrii muld, jeśli Wykonawca zagwarantuje możliwość przejazdu zgodnie z zasadami toru pumptruck – czyli bez pedałowania, jedynie przy pomocy naprzemiennego sprężania i rozprężania mięśni nóg i rąk, pod warunkiem dostarczenia zamiennej dokumentacji projektowej.
b) wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego typu AC8 KR 1-2 grubości 5-7 cm;
c) zagospodarowanie otoczenia i skarp poprzez wykonanie trawników;
d) wykonanie konstrukcji rozsączających;
e) wykonanie placu odpoczynku z kostki brukowej typu Holland szarej, grubości 6cm na podbudowie z kruszywa łamanego 0-31,5 stabilizowanego mechanicznie grubości 15 cm i podsypce piaskowo-cementowej,
f) dostarczenie i montaż elementów małej architektury zwizualizowanych w projekcie, w postaci ławek -2 szt., stojaka na rowery -1 szt., kosz na śmieci -1 szt., tablica informacyjna -1 szt.; wszystkie stalowe elementy małej architektury należy dostarczyć w kolorze RAL7024,
g) uprzątnięcie terenu stanowiącego obszar opracowania poprzez wykoszenie z wywiezieniem i utylizacją biomasy;
h) sporządzenie projektu technicznego w przypadku zmian wykonawczych w stosunku do dokumentacji projektowej,
i) przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
3) Ilość robót do wykonania w ramach zadania należy ustalić na podstawie dokumentacji projektowej i ewentualnej wizji w terenie. Przedmiar robót stanowiący załącznik do SWZ pełni funkcję pomocniczą, mającą na celu ułatwienie identyfikacji zakresu prac. Ilości w nim wskazane mogą różnić się od ilości faktycznych wynikających z dokumentacji projektowej. W przypadku różnic pomiędzy dokumentacją projektową a przedmiarem robót, które wzajemnie się wykluczają, jako właściwy należy przyjąć zakres wskazany w dokumentacji. W przypadku występowania w przedmiarze robót zakresów niewynikających z dokumentacji, a niewykluczonych jej zapisami – należy je traktować jako uzupełnienie dokumentacji projektowej.
4) Stan istniejący. Nieruchomość objęta zadaniem stanowi teren będący własnością Miasta i Gminy Serock. Teren stanowi część ogrodzonego obiektu sportowego - rekreacyjnego. Obszar, na którym realizowana będzie inwestycja charakteryzuje się nierównościami, znajdują się na nim nasypy ziemne wymagające usunięcia, porośnięte roślinnością. Działka uzbrojona jest w następujące media: sieć wodociągowa, sieć gazowa, sieć energetyczna. Urządzenia podziemne nie kolidują z inwestycją. Na części działki nr ewid. 329/5 nieobjętej zamówieniem zlokalizowane są dwa boiska piłkarskie o nawierzchni z trawy naturalnej. Prace należy prowadzić przy uwzględnieniu dostępności do części działki, na której jest boisko. Ruch technologiczny należy prowadzić od strony północnej, przez działkę nr ewid. 388 obr. 20 Skubianka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona tylko jedna oferta przez wykonawcę 4FUN Sp. z o.o. z ceną ofertową 486 927,00 zł. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 330 933,91 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2023-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |