Prace adaptacyjne w Oddziale Wychowania Przedszkolnego w Glinczu
Gmina Żukowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00371264
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00371264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-29 10:50
- Lokalizacja
- Żukowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0918e8ed-3dbb-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5890011654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00371264 z dnia 2023-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace adaptacyjne w Oddziale Wychowania Przedszkolnego w Glinczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żukowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675095
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska 52
1.5.2.) Miejscowość: Żukowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-330
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzukowo@zukowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zukowo.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace adaptacyjne w Oddziale Wychowania Przedszkolnego w Glinczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0918e8ed-3dbb-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00371264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062255/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Prace adaptacyjne w Oddziale Wychowania Przedszkolnego (OWP) w Glinczu - dostosowanie łazienek do potrzeb dzieci z niepełnosparwnościami - projekt "Wsparcie edukacji przedszkolnej w Gminie Żukowo"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Wsparcie edukacji przedszkolnej w Gminie Żukowo” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Nr projektu: RPPM.03.01.00-22-0076/202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00358779
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w prowadzonym wcześniej postępowaniu w trybie podstawowym nie złożono ofert
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-c21f6192-2bb7-11ee-9aa3-96d3b4440790
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.33.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56954 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie polega przebudowie łazienek na parterze oraz piętrze budynku obejmujące m.in.:
- wyburzenie ścian działowych,
- zdemontowanie drzwi, urządzeń sanitarnych oraz części instalacji wodno-kanalizacyjnej,
- wybudowanie ścian z płyt wodoodpornych,
- zamontowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej,
- prace wykończeniowe,
- zamontowanie nowych urządzeń sanitarnych oraz wyposażenia (dozowniki do mydła, podajniki na papier toaletowy i ręczniki papierowe, pojemnik na śmieci, suszarkę do rąk, lustro)
- wykonanie dokumentacji powykonawczej zrealizowanych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aga Bud Hirsz Bartłomiej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891713252
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 14
7.3.4) Miejscowość: Żukowo
7.3.5) Kod pocztowy: 83-331
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71340,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
| 2023-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |