Wymiana nieefektywnych opraw sodowych oświetlenia ulicznego na energooszczędne oprawy LED
GMINA ŻABIA WOLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00371499
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00371499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-08-29 11:43
- Lokalizacja
- Żabia Wola, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1413d1ca-26c5-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8381426472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00371499 z dnia 2023-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana nieefektywnych opraw sodowych oświetlenia ulicznego na energooszczędne oprawy LED
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻABIA WOLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148578
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 3
1.5.2.) Miejscowość: Żabia Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-321
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zabiawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.zabiawola.akcessnet.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1413d1ca-26c5-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana nieefektywnych opraw sodowych oświetlenia ulicznego na energooszczędne oprawy LED2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1413d1ca-26c5-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00371499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064862/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wymiana nieefektywnych opraw sodowych na energooszczędne oprawy LED,
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.24.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 352000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest:
Wymiana nieefektywnych opraw sodowych oświetlenia ulicznego na energooszczędne oprawy LED.
Oferta winna obejmować łącznie:
1) Dostarczenie opraw na miejsce montażu
2) Demontaż starych opraw i montaż w to miejsce dostarczonych opraw LED
3) Dostarczenie i składowanie zdemontowanych opraw, lub elementów, które speł-niają warunki ponownego wykorzystania we wskazane miejsce magazynowania
4) Utylizacja zdemontowanych opraw sodowych,
5) Uruchomienie oświetlenia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik
nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trakcie prowadzonego postępowania Zamawiający wystąpił do jednostki współfinansującej zadanie inwestycyjne będące przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego z wnioskiem o modyfikację umowy o dofinansowanie, polegającej na zmianie zakresu technicznego w ramachrealizacji zadania. Powyższe w istotny sposób wpływa na kształt zadania inwestycyjnego i stanowi okoliczność powodującą, że dalsze prowadzenie postępowania przetargowego w obecnym kształcie jest
nieuzasadnione, w związku z tym Zamawiający zgodnie z art. 256 ustawy z dnia II września 2019 r. Prawo zamówień publicznych informuje, że postępowanie zostało unieważnione.
| 2023-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |