CUI-ZZ.3200.17.2024 - Zakup systemu kadrowo - płacowego i finansowo – księgowego dla ZZM i ZZK
Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00447027
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00447027/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-06 13:36
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa5f9666-377e-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8971793846
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447027 z dnia 2024-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
CUI-ZZ.3200.17.2024 - Zakup systemu kadrowo - płacowego i finansowo – księgowego dla ZZM i ZZK
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022287361
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lucyna.wdowik-chlebek@cui.wroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.cui.wroclaw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/cui/public/postepowanie?postepowanie=698810271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
usługi i dostawy informatyczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
CUI-ZZ.3200.17.2024 - Zakup systemu kadrowo - płacowego i finansowo – księgowego dla ZZM i ZZK2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa5f9666-377e-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447027
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00104237/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Zakup systemu kadrowo - płacowego i finansowo – księgowego dla ZZM i ZZK
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390514
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUI-ZZ.3200.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 – wdrożenie Systemu kadrowo płacowego (KP)dla jednostek gminy Wrocław tj. Zarząd Zasobu Komunalnego (ZZK) oraz Zarząd Zieleni Miejskiej (ZZM).
Przedmiot zamówienia został podzielony na zamówienie podstawowe i realizowane w ramach prawa opcji.
Przedmiotem Umowy w ramach zamówienia podstawowego jest wdrożenie oraz utrzymanie Systemu zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, który stanowi Załącznik nr 1 do Umowy (dalej również OPZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
4.5.5.) Wartość części: 223300 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 – wdrożenie Systemu finansowo – księgowego (FK)dla jednostki gminy Wrocław tj. Zarząd Zieleni Miejskiej (ZZM).
Przedmiot zamówienia został podzielony na zamówienie podstawowe i realizowane w ramach prawa opcji.
Przedmiotem Umowy w ramach zamówienia podstawowego jest wdrożenie oraz utrzymanie Systemu zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, który stanowi Załącznik nr 1 do Umowy (dalej również OPZ).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakościowe, wymagania techniczne (parametry i funkcjonalności) znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
4.5.5.) Wartość części: 318588 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zmian.).
Cena najkorzystniejszej oferty, tj. 2 445 880,83 zł na realizację części 1 , przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia, tj. : 195 200,00 zł.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2445880,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2445880,83 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zmian.).
Cena najkorzystniejszej oferty, tj. 1 649 160,63 zł na realizację części drugiej, przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotu zamówienia, tj. 104 800,00 zł.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1649160,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1649160,63 PLN
| 2024-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |