Remont nawierzchni dróg destruktem asfaltowym z podwójnym utrwaleniem powierzchniowym na podbudowie z tłucznia betonowego na terenie Miasta Żyrardowa.
Miasto Żyrardów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00371677
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00371677/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-29 12:22
- Lokalizacja
- Żyrardów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c155f3fe-2ee8-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8381464722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00371677 z dnia 2023-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni dróg destruktem asfaltowym z podwójnym utrwaleniem powierzchniowym na podbudowie z tłucznia betonowego na terenie Miasta Żyrardowa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Żyrardów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II nr 1
1.5.2.) Miejscowość: Żyrardów
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 46 858 15 54
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zyrardow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zyrardow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zyrardow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni dróg destruktem asfaltowym z podwójnym utrwaleniem powierzchniowym na podbudowie z tłucznia betonowego na terenie Miasta Żyrardowa.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c155f3fe-2ee8-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00371677
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011590/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Remont nawierzchni dróg destruktem asfaltowym z podwójnym powierzchniowym utrwaleniem na podbudowie z tłucznia betonowego na terenie miasta Żyrardowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00334611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.43.2023.PS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont nawierzchni dróg destruktem asfaltowym z podwójnym powierzchniowym utrwaleniem na podbudowie z tłucznia betonowego na terenie miasta Żyrardowa - ul.: Szczecińskiej, Batorego (odc. od ul. 11 Listopada do ul. Legionów Polskich), Dębowej, Borówkowej, Łużyckiej.Zakres rzeczowy obejmuje:
1) Korytowanie:
2) Podbudowę:
3) Nawierzchnię z destruktu:
4) Powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowych emulsją bitumiczną przy użyciu grysu kamiennego (dwukrotne utrwalenie):
5) W okresie gwarancyjnym uzupełnienie ubytków nawierzchni masą mineralno-bitumiczną (wzmacniając ją emulsją bitumiczną z grysami)
6) Regulacja elementów urządzeń podziemnych (zasuw, hydrantów, studni itp.) do poziomu ulepszonej nawierzchni.
7) Zabezpieczenie i oznakowanie terenu objętego robotami.
Szczegółowy zakres zamówienia określa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Opis przedmiotu zamówienia 1 – część ogólna, Opisy przedmiotu zamówienia 2 dla poszczególnych ulic, stanowiące załącznik nr 8 do SWZ. Podstawą wyceny jest STWiOBR i OPZ1-część ogólna i OPZ2, przedmiar robót spełnia wyłącznie rolę pomocniczą przy sporządzaniu oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 539150,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont nawierzchni dróg destruktem asfaltowym z podwójnym powierzchniowym utrwaleniem na podbudowie z tłucznia betonowego na terenie miasta Żyrardowa - ul.: Topolowej, Kwiatowej, Spacerowej (odc. od ul. Okulickiego do ul. Ogińskiego), ul. Anielewicza, ul. Grenadierów, ul. Dolnej, ul. Prostej, ul. Garbarskiego, ul. Peszkowskiego.Zakres rzeczowy obejmuje:
1) Korytowanie:
2) Podbudowę:
3) Nawierzchnię z destruktu:
4) Powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowych emulsją bitumiczną przy użyciu grysu kamiennego (dwukrotne utrwalenie):
5) W okresie gwarancyjnym uzupełnienie ubytków nawierzchni masą mineralno-bitumiczną (wzmacniając ją emulsją bitumiczną z grysami)
6) Regulacja elementów urządzeń podziemnych (zasuw, hydrantów, studni itp.) do poziomu ulepszonej nawierzchni.
7) Zabezpieczenie i oznakowanie terenu objętego robotami.
Szczegółowy zakres zamówienia określa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Opis przedmiotu zamówienia 1 – część ogólna, Opisy przedmiotu zamówienia 2 dla poszczególnych ulic, stanowiące załącznik nr 8 do SWZ. Podstawą wyceny jest STWiOBR i OPZ1-część ogólna i OPZ2, przedmiar robót spełnia wyłącznie rolę pomocniczą przy sporządzaniu oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 927660,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części I zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną dla tej części zamówienia, złożona przez Budromex Radom Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1058082,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1058082,90 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2023-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |