Kompleksowa usługa serwisowa pogwarancyjna urządzeń medycznych
WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCYNY LOTNICZEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00371872
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-29 13:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1180059744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Wykonawcy
9 przyznanych
STRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 262,4 PLNANNA SZEWCZYKWęgrzce, PL
33 696 PLNWOJCIECH PEPŁOŃSKISicienko, PL
33 696 PLNPAWEŁ KACPRZAKSłupno, PL
31 988,64 PLNTMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 280 PLN"OXFORD POL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
5184 PLNCARL ZEISS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
22 135,68 PLNCONSULTRONIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBalice, PL
71 814 PLNMARKTRONIC COMPUTERS S.C., MONIKA MAJ-MYŚLICKA, MAREK MYŚLICKI, MICHAŁ MYŚLICKIRadom, PL
19 188 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.