Remont drogi w m-ci Bachórzec „Pasieka”, wykonanie poszerzenia parkingu gminnego z malowaniem miejsc parkingowych oraz przebudowa chodnika z masy bitumicznej w m-ci Nienadowa

MIASTO I GMINA DUBIECKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00372012
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00372012/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-29 13:27
Lokalizacja
Dubiecko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c520bf49-2c44-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7952311403
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie parkingówMalowanie nawierzchni parkingówRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ ŚLIMAKKrzywcza, PL · lot 0
51 850,04 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00372012 z dnia 2023-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi w m-ci Bachórzec „Pasieka”, wykonanie poszerzenia parkingu gminnego z malowaniem miejsc parkingowych oraz przebudowa chodnika z masy bitumicznej w m-ci Nienadowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA DUBIECKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900453

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemyska 10

1.5.2.) Miejscowość: Dubiecko

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-750

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dubiecko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dubiecko.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.dubiecko.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi w m-ci Bachórzec „Pasieka”, wykonanie poszerzenia parkingu gminnego z malowaniem miejsc parkingowych oraz przebudowa chodnika z masy bitumicznej w m-ci Nienadowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c520bf49-2c44-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00372012

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00110118/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00327281

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Remont drogi w m-ci Bachórzec „Pasieka” na dz. 1360/1 w km 0+000 – 0+350
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni. Odsłonięcie krawędzi równiarką.
- Oczyszczenie istniejącej nawierzchni asfaltowej.
- Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką minerano-bitumiczną asfaltową mechaniczne.
- Nawierzchnie z mieszanek mineralno-asfaltowych o grubości 3 cm (warstwa wiążąca) – 169 m2.
- Nawierzchnie z mieszanek mineralno-asfaltowych o grubości 4 cm (warstwa ścieralna) – 169 m2.
- Utwardzenie poboczy – warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych gr. 7 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 55351,23 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Wykonanie pobocza parkingu na dz. 584/4 w m-ci Nienadowa, koncepcja i malowanie linii poziomych miejsc parkingowych
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni – 444,00 m2.
- Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych ( 4-32 mm) gr 10 cm – 444,00 m2.
- Malowanie linii poziomych miejsc parkingowych do 100 miejsc.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

4.5.5.) Wartość części: 27728,13 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Przebudowa chodnika z masy bitumicznej na dz. nr ewid. 42 w m-ci Nienadowa
- Oczyszczenie nawierzchni drogowych ulepszonych bitumem, ręczne.
- Rowki pod krawężniki i ławy krawężnikowe, 20x20·cm, grunt kategorii I-II.
- Obrzeża betonowe, 30x8·cm, podsypka piaskowa, wypełnienie spoin zaprawą cementową.
- Skropienie nawierzchni: asfalt lub smoła.
- Nawierzchnie z mieszanek mineralno - bitum. warstwa profilowa asfaltowa, gr. śr 2 cm.
- Nawierzchnie z mieszanek mineralno - bitum. warstwa ścieralna asfaltowa, gr. 5 cm.
- Regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych (telekomunikacyjnych).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 62834,38 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51850,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51850,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51850,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bieżące Utrzymanie Dróg Mariusz Ślimak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951058149

7.3.4) Miejscowość: Ruszelczyce

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51850,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 11 sierpnia 2023 r. do godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę Bieżące Utrzymanie Dróg Mariusz Ślimak na kwotę 169 179,12 zł brutto. Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, która wynosi 27 728,13 zł brutto do ceny tej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 11 sierpnia 2023 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.

2023-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane