Modernizacja toalet wraz z węzłem sanitarnym oraz wymiana instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w budynku administracyjno-biurowym przy ul. Targowej 13-15 w Toruniu
Województwo Kujawsko-Pomorskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00372193
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00372193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-29 13:59
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7e50407-39e6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9561945671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00372193 z dnia 2023-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja toalet wraz z węzłem sanitarnym oraz wymiana instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w budynku administracyjno-biurowym przy ul. Targowej 13-15 w Toruniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 798 801 749
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@inwestycjeregionalne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/kujawsko.pomorskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja toalet wraz z węzłem sanitarnym oraz wymiana instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w budynku administracyjno-biurowym przy ul. Targowej 13-15 w Toruniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7e50407-39e6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00372193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00039766/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont łazienek przy ul. Targowej w Toruniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00352448
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.106.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja toalet wraz z węzłem sanitarnym na siedmiu kondygnacjach oraz wymiana instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych w budynku administracyjno-biurowym przy ul. Targowej 13-15 w Toruniu. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do opracowania w systemie ,,zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji projektowej i na jej podstawie wykonania robót budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń sanitarnych oraz instalacji grzewczych zlokalizowanych na kondygnacjach od -1 do +5 w budynku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na wykonanie zadania oraz jego pełny zakres i wymagania realizacyjne zawarte są w programie funkcjonalno-użytkowym oraz wzorze umowy, które to dokumenty należy rozpatrywać łącznie (Załącznik nr 1 i Załącznik nr 8).
2. Roboty budowlano - montażowe będą wykonywane w obiekcie użytkowanym, co obliguje przyszłego Wykonawcę do zachowania szczególnej staranności przy prowadzeniu prac zarówno od strony jakościowej, jak i bezpieczeństwa i higieny pracy. Ponadto w obiekcie odbywają się roboty budowlane w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynku administracyjno-biurowego przy ul. Targowej 13-15 w Toruniu”. Mając na uwadze powyższe, przyszły Wykonawca przed przystąpieniem do wykonywania robót budowlanych będzie zobowiązany przedstawić szczegółowy harmonogram robót budowlanych do akceptacji Zamawiającego. Przed przystąpieniem do realizacji robót budowlanych, Wykonawca ma obowiązek zabezpieczyć teren prac przed dostępem dla osób trzecich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.). W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 29.08.2023 r. do godz. 10.00.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |