Modernizacja oświetlenia w obiektach szkolnych Publicznych Szkół Podstawowych w Kuczkach- Kolonii, Małęczynie i Klwatce Królewskiej
ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ W GOŹDZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00372496
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00372496/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-29 15:31
- Lokalizacja
- Gózd, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8a89ec3-1015-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7962591373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00372496 z dnia 2023-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia w obiektach szkolnych Publicznych Szkół Podstawowych w Kuczkach- Kolonii, Małęczynie i Klwatce Królewskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ W GOŹDZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 672982741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 7
1.5.2.) Miejscowość: Gózd
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-634
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oswiata@gozd.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gozd.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.gozd.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia w obiektach szkolnych Publicznych Szkół Podstawowych w Kuczkach- Kolonii, Małęczynie i Klwatce Królewskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8a89ec3-1015-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00372496
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00076174/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja oświetlenia w obiektach szkolnych Publicznych Szkół Podstawowych w Kuczkach- Kolonii, Małęczynie i Klwatce Królewskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00275240
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZEAS.26.2023.2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 278684,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację oświetlenia w budynku szkoły w Kuczkach- Kolonii.4.5.3.) Główny kod CPV: 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31530000-0 - Części lamp i sprzętu oświetleniowego
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
31524000-5 - Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne
31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe
31524120-2 - Oświetlenie sufitowe
4.5.5.) Wartość części: 100855,28 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację oświetlenia budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Małęczynie wraz z boiskiem szkolnym4.5.3.) Główny kod CPV: 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31530000-0 - Części lamp i sprzętu oświetleniowego
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
31524000-5 - Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne
31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe
31524120-2 - Oświetlenie sufitowe
4.5.5.) Wartość części: 120142,58 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację oświetlenia budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Klwatce Królewskiej wraz z boiskiem szkolnym4.5.3.) Główny kod CPV: 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31530000-0 - Części lamp i sprzętu oświetleniowego
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
31524000-5 - Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne
31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe
31524120-2 - Oświetlenie sufitowe
4.5.5.) Wartość części: 57686,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dokumentacji zamówienia publicznego znalazły się sprzeczne zapisy dotyczące sporządzenia oferty na podstawie kosztorysów ofertowych, a ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia, co spowodowało różną ich interpretację przez Wykonawców. Wobec powyższego Zamawiający nie miał możliwości dokonać oceny ofert i równego potraktowania wszystkich Wykonawców, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dokumentacji zamówienia publicznego znalazły się sprzeczne zapisy dotyczące sporządzenia oferty na podstawie kosztorysów ofertowych, a ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia, co spowodowało różną ich interpretację przez Wykonawców. Wobec powyższego Zamawiający nie miał możliwości dokonać oceny ofert i równego potraktowania wszystkich Wykonawców, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dokumentacji zamówienia publicznego znalazły się sprzeczne zapisy dotyczące sporządzenia oferty na podstawie kosztorysów ofertowych, a ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia, co spowodowało różną ich interpretację przez Wykonawców. Wobec powyższego Zamawiający nie miał możliwości dokonać oceny ofert i równego potraktowania wszystkich Wykonawców, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu.
| 2023-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |