Modernizacja Schroniska dla bezdomnych zwierząt "Azorek" - budowa nowych kojców dla psów, w Obornikach przy ulicy Łopatyńskiego 1.
Gmina Oborniki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00372999
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00372999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-30 09:32
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5435f8c4-1bf3-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6060081962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00372999 z dnia 2023-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Schroniska dla bezdomnych zwierząt "Azorek" - budowa nowych kojców dla psów, w Obornikach przy ulicy Łopatyńskiego 1.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oborniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.oborniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.oborniki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5435f8c4-1bf3-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Schroniska dla bezdomnych zwierząt "Azorek" - budowa nowych kojców dla psów, w Obornikach przy ulicy Łopatyńskiego 1.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5435f8c4-1bf3-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00372999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034258/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja schroniska dla zwierząt „Azorek” w Obornikach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00294933
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azorek” - budowa nowych kojców dla psów, w Obornikach przy ulicy Łopatyńskiego 1.
2. W zakres przedmiotu inwestycji wchodzi budowa nowych kojców dla psów na terenie Schroniska dla bezdomnych psów „Azorek”. Będzie to zespół 15-stu zadaszonych kojców o powierzchniach 6m², 8m², 9m² i 12m². W zakres prac wchodzi także wykonanie nowych ogrodzeń o wysokości 1,72m i 1,73m zgodnie z planem zagospodarowania, wykonanie nowych dojść utwardzonych do kojców, przebudowa istniejących posadzek z wykonaniem nowych spadków do ciągów odwodnienia liniowego, przedłużenie przyłączy kanalizacji sanitarnej pod odwodnienia liniowe i punktowe zgodnie z planem zagospodarowania terenu oraz wykonanie przedłużenia przyłącza hydrantowej i wykonania dodatkowego hydrantu DN80.
3. Dodatkowe informacje: roboty odbywać się będą na funkcjonującym obiekcie - należy na bieżąco ustalać i organizować front robót budowlanych z kierownikiem schroniska.
4. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233140-2 - Roboty drogowe
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z niedokonaniem wyboru oferty najkorzystniejszej w terminie związania ofertą z uwagi na fakt, że kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia przekroczyła kwotę jedynej złożonej oferty, zamawiający w dniu 14.08.2023 r. zwrócił się do wykonawcy z wnioskiem o wyrażenie zgody na przedłużenie terminu związania ofertą o kolejne 30 dni tj. do dnia 21 września br. wraz z wydłużeniem wniesionego wadium, albo jeżeli nie jest to możliwe z wniesieniem nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą. Stanowisko wykonawcy w powyższej sprawie winno zostać wyrażone do dnia 21.08.2023 r. Zamawiający w odpowiedzi na swój wniosek dot. przedłużenia terminu związania ofertą nie otrzymał żadnej odpowiedzi wykonawcy. Zgodnie z treścią wniosku zamawiającego brak odpowiedzi w powyższym zakresie oznacza, że wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.Mając powyższe na uwadze wobec braku innych ofert w przedmiotowym postępowaniu spełniona jest wskazana w art. 255 pkt 2 ustawy Pzp przesłanka unieważnienia przedmiotowego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2023-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |