Przebudowa kotłowni w budynku Urzędu Gminy Mała Wieś
GMINA MAŁA WIEŚ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00373096
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00373096/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-30 09:56
- Lokalizacja
- Mała Wieś, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-995e2636-216d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7743211086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00373096 z dnia 2023-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa kotłowni w budynku Urzędu Gminy Mała Wieś
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAŁA WIEŚ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kochanowskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Mała Wieś
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-460
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@malawies.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://malawies.bip.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/malawies1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa kotłowni w budynku Urzędu Gminy Mała Wieś2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-995e2636-216d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00373096
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00062485/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa kotłowni w budynku Urzędu Gminy Mała Wieś
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00305728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn. „Przebudowa kotłowni budynku Urzędu Gminy Mała Wieś”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach, a w szczególności:
1. dokumentacji technicznej / dokumentacji projektowej,
2. Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – jeśli dotyczy,
3. przedmiarach robót
4. projektowanych postanowieniach umowy (wzorze umowy).
Przedmiot zamówienia został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu „Modernizacja oświetlenia oraz wymiana źródeł ciepła”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający odrzucił ofertę z najniższą ceną na podstawie art. 224 ust. 6 oraz art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP. Pozostałe złożone oferty przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 200.000,00 zł brutto, zaś Zamawiający nie może zwiększyć ww. kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U z 2022 poz. 1710 z późn. zm.).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
| 2023-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |