Modernizacja nawierzchni drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce o nr. ew. 463/2 w obrębie Kruszewo, gm. Choroszcz - na odcinku 360mb
GMINA CHOROSZCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00373174
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00373174/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-30 10:17
- Lokalizacja
- Choroszcz, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8ce5315-2fa3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9661769699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00373174 z dnia 2023-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce o nr. ew. 463/2 w obrębie Kruszewo, gm. Choroszcz - na odcinku 360mb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOROSZCZ
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Choroszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dominikańska 2
1.5.2.) Miejscowość: Choroszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-070
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@choroszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://choroszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8ce5315-2fa3-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja nawierzchni drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce o nr. ew. 463/2 w obrębie Kruszewo, gm. Choroszcz - na odcinku 360mb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8ce5315-2fa3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00373174
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040296/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Modernizacja drogi gminnej w Kruszewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00333600
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI – III.271.15.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres rzeczowy inwestycji pn. "Modernizacja nawierzchni drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce o nr. ew. 463/2 w obrębie Kruszewo, gm. Choroszcz - na odcinku 360mb" obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
• Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych dróg w terenie równinnym lub pagórkowatym - 0,36 km,
• Wykonanie warstwy odcinającej z piasku zagęszczonej mechanicznie, grubość warstwy po zagęszczeniu 5cm – 1 800 m2;
• Skropienie warstw konstrukcyjnych nieulepszonych emulsją asfaltową – 1 800 m2;
• Wykonanie warstwy wiążącej AC11W, grubość warstwy po zagęszczeniu 4cm – 1 800m2;
• Skropienie warstw konstrukcyjnych bitumicznych emulsją asfaltową - 1 800 m2;
• Wykonanie warstwy ścieralnej AC11S, grubość warstwy po zagęszczeniu 4cm – 1 800 m2;
• Wykonanie utwardzonych poboczy szerokości 0,75 m z kruszywa niezwiązanego C50/30 grub. 8cm - 270 m2;
• Rozebranie krawężników betonowych na podsypce cementowo-piaskowej –360mb;
• Rozebranie obrzeży betonowych 6x20cm na podsypce cementowo-piaskowej - 360mb;
• Rozebranie chodników z płyt betonowych o wymiarach 35*35*5cm ułożonych na podsypce piaskowej - 360mb;
• Ustawienie krawężników betonowych o wymiarach 15x30cm na ławie betonowej
z oporem z betonu C8/10 - 360mb;
• Ustawienie obrzeży betonowych o wymiarach 6x20cm na podsypce cementowo-piaskowej, spoiny wypełnione piaskiem - 360mb;
• Wykonanie chodników z kostki brukowej betonowej o grubości 6cm na podsypce cementowo-piaskowej, spoiny wypełnione piaskiem – 396 m2;
• Wykonanie koryta mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża
w gruntach kat. I-IV, głębokość koryta 21-30 cm – 82 m2;
• Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego gr. warstwy 21-35 cm – 82 m2;
• Ustawienie krawężników betonowych o wymiarach 15x22cm na ławie betonowej
z oporem z betony C8/10 – 68 m;
• Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej o grubości 8cm na podsypce cementowo-piaskowej, spoiny wypełnione piaskiem - 75 m2;
• Ustawienie obrzeży betonowych o wymiarach 8x30cm na ławie z oporem z betonu C8/10 podsypce cementowo-piaskowej, spoiny wypełnione piaskiem - 68 m;
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w:
a. w opisie przedmiotu zamówienia (stanowiącym Załącznik Nr 9 do SWZ),
b. Kosztorysie ofertowym (stanowiących Załącznik Nr 10 do SWZ).
c. Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych (stanowiących Załącznik Nr 11 do SWZ)
Pozostałe warunki dotyczące wykonania zamówienia zostały określone w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert wpłynęło dwie oferty. Kwota zaproponowana przez Wykonawcę Przedsiębiorstwo Eksploatacji Ulic i Mostów Sp. z o.o. ul. Produkcyjna 102, 15-680 Białystok najwyżej ocenionego wynosi 648 960,46 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 190 000 zł brutto i nie może zwiększyć tej kwotę do kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648960,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 771955,79 PLN
| 2023-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |