Profesjonalne uprawianie piłki nożnej i reprezentowanie barw klubowych drużyny piłki nożnej

NIEPOŁOMICKI SPORT SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00092249
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00092249/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-06 11:25
Lokalizacja
Niepołomice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47f2241c-b338-4e7f-b331-35eeb045a94e
Identyfikator
6832116058
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sportowe

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAIL KOSIDISNiepołomice, PL · lot 0
1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00092249 z dnia 2025-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Profesjonalne uprawianie piłki nożnej i reprezentowanie barw klubowych drużyny piłki nożnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NIEPOŁOMICKI SPORT SPÓŁKA AKCYJNA

1.3.) Oddział zamawiającego: Niepołomicki Sport

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389503219

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kusocińskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Niepołomice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-005

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jgrzywacz@interia.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puszcza-niepolomice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Profesjonalne uprawianie piłki nożnej i reprezentowanie barw klubowych drużyny piłki nożnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47f2241c-b338-4e7f-b331-35eeb045a94e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00092249

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Są to sługi polegające na prof. uprawianiu piłki nożnej i reprez. barw Klubu uczestniczącego w rozgr. ekstraklasy piłki nożnej. Specyfika i wyjątkowość świadczenia usług przez piłkarza polega głównie na „wypracowaniu swojej marki” uprawiając sport w jednym bądź wielu zespołach zdobywających sukcesy przez okres wielu lat, prof. zajmowaniu się sportem, osiąganymi w przeszłości sukcesami, zdobytym doświadcz. Profesjonalne uprawianie sportu przez swój cel (sukcesywne i ciągłe przygotowanie się do zawodów sportowych) nie może polegać na powierzeniu tego, osobom w stosunku, do których Zamawiający nie ma subiektywnego przekonania co do indywidualnych umiejętności i podejścia, a także trudnego do oceny właściwego doświadczenia piłkarskiego. Wybór trybu niekonkurencyjnego pozwala na pełną ocenę cech osoby, której Zamawiający zamierza powierzyć profesjonalne uprawianie piłki nożnej oraz ustalenie indywidualnych warunków pracy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 13-2024-PN-WRK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Profesjonalne uprawianie piłki nożnej i reprezentowanie barw klubowych drużyny piłki nożnej

Powyższe polega na profesjonalnym uprawianiu piłki nożnej przez zawodnika w barwach Klubu uczestniczącego obecnie w rozgrywkach ekstraklasy prowadzonej przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz w innych rozgrywkach, w których Klub będzie uczestniczyć

4.5.3.) Główny kod CPV: 92600000-7 - Usługi sportowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MICHAIL KOSIDIS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6832139415

7.3.4) Miejscowość: Niepołomice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2025-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi