Przebudowa sieci kanalizacyjnej w Piastach Wielkich.

GMINA GÓROWO IŁAWECKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00373286
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00373286/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-30 10:46
Lokalizacja
Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46fbea42-163b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7431863005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00373286 z dnia 2023-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa sieci kanalizacyjnej w Piastach Wielkich.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓROWO IŁAWECKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742913

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897611322

1.5.8.) Numer faksu: 897611530

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uggorowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gorowoil-ug.bip-wm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gorowoilaweckie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa sieci kanalizacyjnej w Piastach Wielkich.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46fbea42-163b-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00373286

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038328/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w Kamińsku - etap II oraz przebudowa sieci kanalizacyjnej w Piastach Wielkich, gmina Górowo Iławeckie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280628

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.1.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie zadania pn „Przebudowa sieci kanalizacyjnej w Piastach Wielkich”.
1) Na Wykonawcy będzie ciążył obowiązek wykonania w ramach zaoferowanej ceny robót określonych w załączniku nr 1 OPZ:
Trasę przebudowanego grawitacyjnego kolektora sanitarnego zaprojektowano w znacznej części w nowym przebiegu umożliwiającym odprowadzenie ścieków z istniejącej zabudowy mieszkalnej, a jego głębokość dostosowano do istniejącego zagłębienia przykanalików w celu umożliwienia odpływu ścieków. Nowy kolektor ściekowy zaprojektowano w drodze gminnej co umożliwi zdecydowanie łatwiejszy dostęp w celu konserwacji sieci kanalizacyjnej, a także zapewni w przyszłości zminimalizowanie ryzyka ewentualnych zatorów, czy zalań działek odbiorców indywidualnych. W związku z budową nowego kolektora i możliwością odprowadzenia ścieków grawitacyjnie, zaprojektowano likwidację istniejącego kolektora tłocznego ks 50. Nowy kolektor grawitacyjny zaprojektowano z rur kielichowych PVC ø 200 x 5,9 mm SN 8 SDR34 o jednolitej strukturze ścianki łączonych na uszczelkę gumową o łącznej długości L= 348 mb. Przykanaliki od projektowanych studni kanalizacyjnych na kolektorze do istniejących studzienek rewizyjnych na granicach działek z istniejących budynków projektuje się z rur kielichowych PVC-U Ø160 x 4,7mm, łączonych na uszczelkę gumową klasa SN8 SDR34.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2023-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane