27/2023 Dostawa rękawiczek chirurgicznych i diagnostycznych i diagnostycznych z uchwytami ściennymi, w 9 pakietach na 18 miesięcy
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00373295
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-30 10:48
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5782517492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Rękawice chirurgiczne
Wykonawcy
6 przyznanych
ABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
297 635,04 PLNABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
297 635,04 PLNABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
297 635,04 PLNABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
297 635,04 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
408 240 PLNABENA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGoleniów, PL
16 064,03 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.