Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 1466B na odcinku Hieronimowo - granica Gminy Michałowo - Etap I (Gm. Michałowo)

Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00373490
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00373490/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-30 11:38
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f7a45e6-1b28-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9661579415
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00373490 z dnia 2023-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 1466B na odcinku Hieronimowo - granica Gminy Michałowo - Etap I (Gm. Michałowo)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

1.3.) Oddział zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9661579415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zaścianki, Szosa Baranowicka 37

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-522

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzd.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzd-bialystok.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami publicznymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 1466B na odcinku Hieronimowo - granica Gminy Michałowo - Etap I (Gm. Michałowo)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f7a45e6-1b28-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00373490

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043789/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej Nr 1466B na odcinku Hieronimowo - granica Gminy Michałowo - Etap I (Gm. Michałowo)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00292992

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2620.35.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na Przebudowie z rozbudową drogi powiatowej Nr 1466B na odcinku Hieronimowo - granica Gminy Michałowo - Etap I (Gm. Michałowo).
Szczegółowy opis zamówienia stanowi rozdział III niniejszego SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę brutto w wysokości: 7 072 500,00 zł, natomiast oferta z najniższą ceną wynosi: 10 826 789,74, zaś Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinalizowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.
2023-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane