„Termomodernizacja budynków szkolnych na terenie Gminy Bobowa”

Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00373791
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00373791/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-30 12:36
Lokalizacja
Bobowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc4542fc-2c77-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7382129965
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty rozbiórkoweMaszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetleniePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne i podobneSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaIzolacja cieplnaInstalowanie okien

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ OLEKSYPorąbka Iwkowska, PL · lot 0
21 970 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00373791 z dnia 2023-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynków szkolnych na terenie Gminy Bobowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 21

1.5.2.) Miejscowość: Bobowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-350

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bobowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bobowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bobowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynków szkolnych na terenie Gminy Bobowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc4542fc-2c77-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00373791

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022929/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Termomodernizacja budynków szkolnych na terenie Gminy Bobowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Oś I Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00329211

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiGK.271.13.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Termomodernizacja budynków szkolnych na terenie Gminy Bobowa” w trybie zaprojektuj i wybuduj, w tym:
1.1 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Brzanie
a) Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień,
b) Uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót (jeśli przepisy budowlane tego wymagają,
c) Wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z obliczeniami (audytem powykonawczym) przedstawiającymi osiągnięcie
zamierzonego efektu zgodnie z audytem energetycznym załączonym do nin. SWZ,
d) Wykonanie robót budowlanych w branży:
- architektoniczno-budowlanej
- sanitarnej
- elektrycznej
e) Zamawiający włączy się w procedurę pozyskania map do celów projektowych, natomiast koszty pokrywa Wykonawca
1.2 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach
a) Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień,
b) Uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót (jeśli przepisy budowlane tego wymagają,
c) Wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z obliczeniami (audytem powykonawczym) przedstawiającymi osiągnięcie
zamierzonego efektu zgodnie z audytem energetycznym załączonym do nin. SWZ,
d) Wykonanie robót budowlanych w branży:
- architektoniczno-budowlanej
- sanitarnej
- elektrycznej
e) Zamawiający włączy się w procedurę pozyskania map do celów projektowych, natomiast koszty pokrywa Wykonawca
1.3 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. mjr H. Dobrzańskiego „Hubala” w Jankowej
a) Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień,
b) Uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót (jeśli przepisy budowlane tego wymagają,
c) Wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z obliczeniami (audytem powykonawczym) przedstawiającymi osiągnięcie
zamierzonego efektu zgodnie z audytem energetycznym załączonym do nin. SWZ,
d) Wykonanie robót budowlanych w branży:
- architektoniczno-budowlanej
- sanitarnej
- elektrycznej
e) Zamawiający włączy się w procedurę pozyskania map do celów projektowych, natomiast koszty pokrywa Wykonawca
1.4 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Wilczyskach
a) Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień,
b) Uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót (jeśli przepisy budowlane tego wymagają,
c) Wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z obliczeniami (audytem powykonawczym) przedstawiającymi osiągnięcie
zamierzonego efektu zgodnie z audytem energetycznym załączonym do nin. SWZ,
d) Wykonanie robót budowlanych w branży:
- architektoniczno-budowlanej
- sanitarnej
- elektrycznej
e) Zamawiający włączy się w procedurę pozyskania map do celów projektowych, natomiast koszty pokrywa Wykonawca
1.5 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Stróżnej
a) Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień,
b) Uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót (jeśli przepisy budowlane tego wymagają,
c) Wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z obliczeniami (audytem powykonawczym) przedstawiającymi osiągnięcie
zamierzonego efektu zgodnie z audytem energetycznym załączonym do nin. SWZ,
d) Wykonanie robót budowlanych w branży:
- architektoniczno-budowlanej
- sanitarnej
- elektrycznej
e) Zamawiający włączy się w procedurę pozyskania map do celów projektowych, natomiast koszty pokrywa Wykonawca
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, założenia programowe oraz standard wykonania określone zostały w
Programach Funkcjonalno-Użytkowych stanowiących zał. nr 9.1 – 9.5 do SWZ. oraz w Audytach Energetycznych
stanowiących zał. nr 10.1 – 10.5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421132-8 - Instalowanie okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21970000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21970000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21970000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Paweł Oleksy Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych "OLEXBUD"

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Stanisław Oleksy Zakład Remontowo-Budowlany "BUDOLEX"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Lider Konsorcjum NIP: 869-101-97-03, Członek Konsorcjum NIP: 7371349551

7.3.4) Miejscowość: Kąty

7.3.5) Kod pocztowy: 32-862

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21970000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane