Wykonanie projektu i budowa drogi dla rowerów ul. Wilczy Dół (na odc. ul. Mielczarskiego - ul. Rybałtów w Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00374022
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00374022/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-30 13:24
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37ef9a68-2bad-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni ulicInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty inżynieryjne i budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00374022 z dnia 2023-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie projektu i budowa drogi dla rowerów ul. Wilczy Dół (na odc. ul. Mielczarskiego - ul. Rybałtów w Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie projektu i budowa drogi dla rowerów ul. Wilczy Dół (na odc. ul. Mielczarskiego - ul. Rybałtów w Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37ef9a68-2bad-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00374022

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017058/31/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Wykonanie projektu i budowa drogi dla rowerów w ul. Wilczy Dół (na odc. ul. Mielczarskiego – ul. Rybałtów)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331053

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 61/WZP/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu i budowa drogi dla rowerów ul. Wilczy Dół ( na odc. ul. Mielczarskiego – ul. Rybałtów w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Zamówienie należy zrealizować w oparciu o Program Funkcjonalno Użytkowy i projekt koncepcyjny „Budowa drogi rowerowej na drodze gminnej – ul. Wilczy Dół ( od. ul. Mielczarskiego do ul. Rybałtów).
Inwestycja zlokalizowana jest w województwie mazowieckim w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Opis stanu istniejącego:
Droga gminna ul. Wilczy Dół posiada jezdnię o nawierzchni asfaltowej i szerokości 7,0 m. Przy jezdni znajduję się chodnik z kostki brukowej betonowej/płyt betonowych. Istniejące zjazdy posiadają nawierzchnię z betonu cementowego i kostki betonowej. Wzdłuż podmiotowej drogi gminnej przebiegają podziemne sieci: elektroenergetyczna, telekomunikacyjna, wodociągowa i kanalizacja deszczowa oraz naziemna sieć elektroenergetyczna.
Parametry techniczne przedmiotowych ulic:
Ulica Wilczy Dół
• długość przedmiotowego odcinka ulicy – 336 m,
• kategoria drogi – gminna,
• szerokość jezdni – 7 m,
• szerokość chodników – 1,5-3m.
Założenia projektowe:
Planuje się budowę ścieżki rowerowej w ul. Wilczy Dół. Początek opracowywania znajduje się w rejonie ul. Rybałtów. Koniec opracowania znajduję się w rejonie ul. Mielczarskiego. Łączna długość budowanej drogi dla rowerów wynosi około 336 m. Na początku opracowania planuje się dowiązanie do istniejącego zjazdu osiedlowego. Ścieżka rowerowa będzie przebiegać po południowej stronie ul. Wilczy Dół wzdłuż ogrodzenia terenu Metra Warszawskiego – Stacji Techniczno- Postojowej Kabaty ( na dz. ew. 8 i 22/1 z obrębu 1-12-03). Ścieżka rowerowa będzie posiadać nawierzchnię z betonu asfaltowego i szerokości 2,5 m. Wzdłuż planowanej ścieżki rowerowej planuję się budowę oświetlenia typu LED. Projektowane jest również przejście wyniesione dla pieszych w rejonie szkoły podstawowej oraz chodnik z płyt betonowych.
W przekroju normalnym ścieżka rowerowa i chodnik będą posiadały pochylenie poprzeczne jednostronne 2%.
Klauzule społeczne:
1. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
2. Wykonawca zobowiązuje się, że czynności w zakresie realizacji zamówienia na roboty budowlane przez cały okres wykonywania przedmiotu umowy będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu Kodeksu pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę.
3. Warunek, o którym mowa powyżej, zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia:
a) prace przygotowawcze i rozbiórkowe,
b) roboty ziemne,
c) roboty związane z wykonaniem podbudowy i układaniem nawierzchni,
d) prace zieleniarskie,
e) prace porządkowe.
4. Szczegółowe wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych, zawarto w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ;
b) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 5a do SWZ,
c) Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami, stanowiąca załącznik nr 5b do SWZ,
d) Wzór materiałów informacyjnych, stanowiący załącznik nr 5c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa prawna:
• Art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;”
Podstawa faktyczna:
W przedmiotowym postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęły dwie oferty. Obydwie oferty zostały odrzucone na mocy art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Mając na względzie powyższe Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie zgodnie z art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp.
2023-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane