Przebudowa drogi nr 117306E Raduczyce – Kolonia Raducka

Gmina Osjaków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00374359
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00374359/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-30 14:33
Lokalizacja
Osjaków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e2d2e80-11c0-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8321972722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00374359 z dnia 2023-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi nr 117306E Raduczyce – Kolonia Raducka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osjaków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Targowa 26

1.5.2.) Miejscowość: Osjaków

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-320

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438423391

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@osjakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.osjakow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e2d2e80-11c0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi nr 117306E Raduczyce – Kolonia Raducka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e2d2e80-11c0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00374359

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043997/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi nr 117306E Raduczyce-Kolonia Raducka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

PROGRAM ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00274161

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane , polegające na wykonaniu zamówienia pod nazwą: „Przebudowa drogi nr 117306E Raduczyce- Kolonia Raducka”, w formule „zaprojektuj i wybuduj”, na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (dalej „PFU”), stanowiącego załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”).
Przedmiotem zamówienia jest:
a) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo–kosztorysowej, z wymaganymi opiniami, uzgodnieniami, decyzjami, pozyskaniem odstępstwa od warunków technicznych w zakresie niewykonywania kanału technologicznego, pozyskaniem pozwolenia na budowę;
b) wykonaniu robót budowlanych obejmujących:
- przebudowę, remont konstrukcji nawierzchni jezdni na dł. 1380 m i szer. 5 m,
- budowę zatoki autobusowej, wraz z wiatą przystankową
- budowę chodników; alternatywnie budowę ścieżki rowerowej lub ciągu pieszo- rowerowego na całym odcinku drogi gminnej nr 117306E o dł. 2370 m,
- budowę zjazdów (44 sztuki),
- wykonanie solarnego oświetlenia ulicznego na całym odcinku tej drogi o dł. 2370 m,
- wykonanie odwodnienia na całym odcinku tej drogi o dł. 2370 m,
- oznakowanie pionowe gięte i poziome, na całym przebudowywanym, remontowanym odcinku tej drogi
- z wyjątkiem wykonania przebudowy / remontu konstrukcji nawierzchni jezdni asfaltowej odcinka tej drogi – począwszy od drogi krajowej nr 74, o długości 990 m i szerokości 5 m, kolejno na działkach o nr geod. 345/2 obręb Raducki Folwark oraz na działkach nr geod. 149, 58/1, 150 obręb Kolonia Raducka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożone oferty znacznie przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie tego zamówienia do kwoty najniższej zaoferowanej ceny spośród ofert złożonych w Postępowaniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11320955,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11628311,51 PLN

2023-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane