Remont ulicy Podzamcze o nr 112906R
Miasto Jasło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00374447
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00374447/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-30 14:53
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c31b3055-209c-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6851000345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00374447 z dnia 2023-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ulicy Podzamcze o nr 112906R
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jasło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://um.jaslo.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-jaslo.logintrade.net/zapytania_email,134521,ec8e1c5f4dad48949ea089ab659c4042.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ulicy Podzamcze o nr 112906R2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c31b3055-209c-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00374447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053096/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Remont ulicy Podzamcze o nr 112906R
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00303016
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont ulicy Podzamcze o nr 112906R”.
2. Zakres robót obejmuje:
− remont ulicy Podzamcze w Jaśle polegający na likwidacji występujących przełomów o łącznej powierzchni około 390 m2. W tym celu zostanie rozebrana istniejąca konstrukcja na głębokości 30 cm, w której wymieniona zostanie dolna warstwa podbudowy gr. 20 cm oraz górna warstwa podbudowy gr. 10 cm, wzmacnianie podłoża gruntowego geowłókniną, frezowanie nawierzchni bitumicznej powierzchni około 2.360,00 m2, wykonanie warstwy profilowej z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości 5 cm oraz warstwy ścieralnej o grubości 4 cm z międzywarstwowym skropieniem emulsją o łącznej powierzchni około 2 360,00 m2, wzmocnienie warstw bitumicznych geosiatką kompozytową oraz odtworzenie istniejących poboczy z kruszywa łamanego.
− w trakcie trwania zadania Wykonawca zamieści przy obiekcie tablicę informacyjną o uczestnictwie finansowym Lasów Państwowych w jego realizacji (zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 13 do Zarządzenia nr 20 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 10 lutego 2023 r.). (załącznik nr 5 do SWZ)
3. Szczegółowy wykaz prac został określony w przedmiarze (zał. nr 4 do SWZ);
4. Okres gwarancji: Minimalny okres gwarancji 60 miesięcy, maksymalny okres gwarancji 72 miesiące (kryterium oceny ofert.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 449208,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490338,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 449208,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Sp. z o. o. w Jaśle
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851949581
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 449208,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2023-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |