Dostosowanie do wymogów ppoż. budynków A, B, C, D, E i pawilonu Interny Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli przy ul. Chałubińskiego (...)
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00092502
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00092502/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-06 12:21
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60b5740f-a017-45a8-9a01-3b62fb8f572d
- Identyfikator
- 9251723350
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00092502 z dnia 2025-02-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie do wymogów ppoż. budynków A, B, C, D, E i pawilonu Interny Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli przy ul. Chałubińskiego (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970774733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.szpet@szpital-nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,179744,5f64877c0e34b49ab861600c084366e6.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie do wymogów ppoż. budynków A, B, C, D, E i pawilonu Interny Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli przy ul. Chałubińskiego (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60b5740f-a017-45a8-9a01-3b62fb8f572d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00092502
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560160
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-280-88/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Na opis przedmiotu zamówienia składa się dokumentacja projektowa załączona do SWZ – załączniki nr 1 na którą składają się:
1) Projekt zagospodarowania terenu dotyczący budowy schodów zewnętrznych przy budynku „A” Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli położonego przy ul. Chałubińskiego nr 7.
2) Projekt architektoniczno-budowlany budowy schodów zewnętrznych przy budynku „A” Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli położonego przy ul. Chałubińskiego nr 7.
3) Projekt architektoniczno-budowlany dostosowania do wymogów przeciwpożarowych budynków A, B, C, D, E i pawilonu Interny Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli przy ul Chałubińskiego 7.
4) Projekt techniczny dostosowania do wymogów przeciwpożarowych budynków A, B, C, D, E i pawilonu Interny Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli przy ul Chałubińskiego 7.
5) Projekt techniczny branży elektrycznej dotyczący dostosowania do wymogów przeciwpożarowych budynków A, B, C, D, E i pawilonu Interny Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli przy ul Chałubińskiego 7.
6) Projekt techniczny budowy schodów zewnętrznych przy budynku „A” Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli położonego przy ul. Chałubińskiego nr 7.
7) Przedmiar robót branży budowlanej dotyczący dostosowania do wymogów przeciwpożarowych budynków A, B, C, D, E i pawilonu Interny Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli przy ul Chałubińskiego 7.
8) Przedmiar robót branży elektrycznej dotyczący dostosowania do wymogów przeciwpożarowych budynków A, B, C, D, E i pawilonu Interny Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli przy ul Chałubińskiego 7.
9) Przedmiar robót branży budowlanej dotyczący budowy schodów zewnętrznych przy budynku „A” Wielospecjalistycznego Szpitala SP ZOZ w Nowej Soli położonego przy ul. Chałubińskiego nr 7.
10) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych dotycząca dostosowania do wymogów przeciwpożarowych budynków A, B, C, D, E i pawilonu Interny Wielospecjalistycznego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli przy ul. Chałubińskiego 7.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r poz. 1320) , który stanowi – cyt: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty:.W prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 2 877 538,90 zł brutto , podczas gdy cena najkorzystniejszej oferty opiewana kwotę 3 149 000,00 zł brutto. Po analizie możliwości finansowych Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację w/w zamówienia, dlatego też postanawia jak na wstępie.
| 2025-02-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |